Gwiazdy po raz pierwszy spróbowały swoich sił w reżyserii i nakręciły filmy krótkometrażowe, opowiadające o problemach życia codziennego. Longoria, znana z "Gotowych na wszystko", stworzyła film pt. "A Proper Send-Off", opowiadający historię kobiety skazanej genetycznie na raka piersi. Zoe Saldana nakręciła obraz "Kaylien" o przemocy w szkole z Bradleyem Cooperem i Malin Akerman w rolach głównych. Film Wilde, która zyskała popularność dzięki roli w serialu "Dr House", nosi tytuł "Free Hugs" i skupia się wokół depresji po rozstaniu z ukochaną osobą. W ostatnim projekcie wziął udział m.in. Justin Long.

Reklama

Wszystkie trzy filmy zaprezentowano po raz pierwszy publiczności w poniedziałek (24 października) podczas corocznej ceremonii Glamour Reel Moments w Los Angeles organizowanej przez magazyn "Glamour".

Longoria, Saldana i Wilde biorąc udział w tym projekcie podążyły śladami takich gwiazd, jak Jennifer Aniston, Eva Mendes, Jessica Biel, Rachel Weisz, Gwyneth Paltrow, Courteney Cox, Kate Hudson i Kirsten Dunst.