Zaledwie wczoraj media poinformowały, że za kamerą nowej wersji stanie twórca oryginału, Ridley Scott. Tymczasem producent Andrew Kosove uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu. - Mieliśmy kilka planów B, ale skupialiśmy się przede wszystkim na planie A, czyli na pozyskaniu Ridleya - oświadczył Kosove. - Skontaktowaliśmy się z nim, a on przyjechał na spotkanie. Rozmawialiśmy o tym, jak powinien wyglądać nowy film i w jaki sposób powinien różnić się od całej masy współczesnych produkcji inspirowanych "Łowcą androidów". Wszystko będzie więc zupełnie świeże. Czy Harrison Ford zagra w tym filmiez Nie. Remake "Łowcy androidów" to kompletnie nowe, inne, świeże dzieło. Dotyczy to także obsady.

Reklama

Przypomnijmy, że kultowy film Ridleya Scotta powstał w 1982 roku w oparciu o powieść "Czy androidy marzą o elektronicznych owcach " Philipa K. Dicka.

W rolach głównych, obok Harrisona Forda, wystąpili Rutger Hauer i Sean Young. Od 26 sierpnia polscy widzowie będą mogli podziwiać Forda w filmie "Kowboje i Obcy".