Nowy Kloss to będzie "Stawka większa niż śmierć"

Twórca nagradzanego "Pitbulla" Patryk Vega realizuje film kinowy o Hansie Klossie. W obsadzie znaleźli się m.in. Stanisław Mikulski i Emil Karewicz. Obaj w znakomitej formie.

wróć do artykułu
  • ~j-23
    (2011-06-21 14:19)
    pozyjemy zobaczymy!
  • ~Marek
    (2011-06-28 21:17)
    Jest szansa na to,że będzie to super film.Przypomnijcie sobie ostatniego I.Jonsa gdzie dziadek Ford całkiem nie zle się spisał.Więc nasi starzy dobrzy aktorzy również dają radę.Po za tym troszkę trzeba podejsc luzniej do tego filmu i napewno sią spodoba.
  • ~Lindenhof
    (2011-11-29 16:11)
    Kloss i Bruner działają w DDRerze a sceny wojenne to retrospekcje. Panowie trzymają się dobrze i dla mnie, fana stawki (jak i pancernych) to fantastyczny pomysł na ich dalsze przygody. natomiast ci co krytykują niech się bujają. nie czują klimatu więc niech się gonią do rodziny Mostowiaków, póki jeszcze reszta żyje. natomiast tekst że ktoś jest za stary do filmu to bluznierstwo. zastanów się typku co piszesz
  • ~kcin
    (2011-11-08 10:47)
    Akcja filmu musi się dziać najpóźniej w latach 60. - 70. Przecież gdyby postać Klossa miała dożyć do dzisiaj, musiałaby mieć chyba ze 100 lat.
  • ~EPP
    (2011-07-15 21:11)
    ************ nie mogę się doczekać!!! NA SERIO KUPIĘ ORYGINAŁ JAK TYLKO WYJDZIE
  • ~Pyzio
    (2011-06-30 21:48)
    Estwood mimo swoich 80 paru lat nadal niezle wali po pyszczyskach.Panie Staszku czekamy za nokałtem na Brunerze.
  • ~siwy
    (2011-06-30 21:56)
    Skonczcie z tym PRL,komuną itp głupimi tekstami.Na zachodzie mają Bonda Batmana a my mamy Klosa i cieszmy się i nie krytykujmy siebie.POLAK POTRAFI-OLE...
  • ~KUBA
    (2011-06-29 11:25)
    A to wojna sie jeszcze nie skonczyla-dziadek zPRL.
  • ~barcaa
    (2011-06-24 18:31)
    No nie wiem czy jest sens odświeżać tego kotleta
  • ~herman
    (2011-06-21 15:42)
    Rany boskie, super i to jak :)
  • ~salomon74
    (2011-06-22 17:34)
    Uwazam ze raczej panowie sa za starzy do filmu :( Owszem kiedys ogladało sie- stawke wieksza niz zycie- i wtedy bylo to fajne.Wszystko przemija a dzisiaj na sile chce sie stworzyc cos swiezego z starym "produktem"
  • ~stefan gryniewicz bereza
    (2011-06-22 06:49)
    tych dwu aktorow to dosc sympatyczne postacie ale czy nie mamy mlodszych i zdolnych aktorow?
  • ~Brunertka
    (2011-06-21 17:32)
    Spróbuj tylko się skumać z tą bandą SLDowską ? To ... to ... cię przestaniemy oglądać ! Hans, jak możesz ? Mikulski bo ci zpsujemy "samochodziek" ! Precz z komuną ! Haj !!!
  • ~ja
    (2011-06-21 17:20)
    Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan nie napisali ten scenariusza,zainspirowani pierwszym filmem o Bondzie, >>Doktorem No<< z 1962 r. ale ordynarnie splagiatowali książkę Jurija Dold-Michajlika pt. "I odin w pole woin" (Samotnie na polu walki), wydaną w Kijowie w 1960 roku.Perwsze wydanie po ukraińsku ukazało się już w 1957 roku, po rosyjsku - trzy lata później. Wszystko działo się więc niemal 10 lat wcześniej, niż Safjan i Szypulski skończyli wymyślać Klossa (scenariusz "Stawki" powstał w latach 1967-68).
    Główny bohater ukraińskiej powieści nazywa sę Heinrich von Goldring.
  • ~Janek
    (2011-06-21 15:47)
    Mogli by robić nowe filmy J-23 , Mikulski grał by w, (retrospekcji ,na emeryturze) ,a młody był by inny aktor !
  • ~AK
    (2011-06-21 15:46)
    I co to będzie za film - zapewnie komedia dla emerytowanych żołnierzy milicjantów i SB-eków.
    Ale co by to nie było to:
    1. Ty "stary enkawudysto" Hans. Ty uważaj na siebie i nie przesadzaj z tymi
    fikołkami na planie filmowym - bo sie połamiesz i będzie wstyd.
    2. A Ty "stary SS- manie" Bruner ! . Ty, także uważaj bo wraz z Hansem
    wylondujesz na wyciągu w sprywatyzowanym szpitalu, a to nie są filmowe
    żarty tylko ponura - współczesność.
    3. A tak na poważnie to uważajcie Chłopaki bo skończycie w IPN, w gablotce,
    a tam podobno nie ma żartów no chyba, że wraz z Bolkiem i Premierem
    byliście w Solidarności.

    Ach co to były za czasy !.
    Pozdrowienia
    Wasz "Stawkowy" fan.
  • ~fan J-23
    (2012-01-22 21:06)
    pamietajcie panowie i panie ze ten film jest fabularny a nie dokument opowiadajacy o prawdzie w latach powojennych za czasow walki wywiadow bloku wschodniego z zachodnim to poprostu ma byc czysta zabawa i naprawde nie ma co sie zaglebiac w pewne szczegoly...pozdrawiam fan J-23

Może zainteresować Cię też: