Dziennik Gazeta Prawana logo

Młoda polska aktorka zagra żonę Lecha Wałęsy

24 maja 2011, 08:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Olga Bołądź na pokazie Macieja Zienia
Olga Bołądź na pokazie Macieja Zienia/AKPA
Olga Bołądź dostała właśnie propozycję zagrania w filmie Andrzeja Wajdy "My, naród polski", w którym wcieli się w postać Danuty Wałęsowej.

Jak donosi "Fakt":

- Aktorka, która od ponad roku gra recepcjonistkę Dorotę Kruszyńską w serialu „Hotel 52”, będzie miała okazję sprawdzić się w większej produkcji.

Film ma być gotowy jesienią 2011 r. 

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Jak Bryndal z Cielecką szalał"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj