Aktorka prowadzi obecnie negocjacje w sprawie roli w filmie o rodzinie Gotti - "Gotti: Three Generations". Jeżeli Lohan weźmie udział w projekcie, wcieli się w Victorię, córkę gangstera Johna Gotti.

- Znam Victorię i jej rodzinę od wielu lat - oświadczyła gwiazda. - To bardzo silna i uparta kobieta, która wie czego chce. Poświęca wszystko dla rodziny. Podziwiam siłę jej charakteru i szacunek do samej siebie.

Przypomnijmy, że John Gotti Senior był głową mafijnej rodziny Gambino. W 1992 roku sąd uznał go współwinnym śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. Gotti zmarł za kratkami w 2002 roku. Jego syn przebywa obecnie na wolności. W 2005 roku opuścił więzienie, w którym odsiadywał karę za działalność gangsterską.

Obraz "Gotti - "Gotti: Three Generations" opowie między innymi o relacji ojca i syna, który w końcu zdecydował się wycofać z rodzinnego interesu. Za kamerą stanie Nick Cassavetes. W filmie pojawią się John Travolta i Joe Pesci. Dorobek Lindsay Lohan zamyka rola w przeboju "Maczeta", który na polskich ekranach zagościł 26 listopada 2010 roku.

Jej ostatni longplay to "A Little More Personal (Raw)" z grudnia 2005 roku.