Dziennik Gazeta Prawana logo

Kiedyś tańczył z wilkami, dziś jest ojcem Supermana

18 marca 2011, 08:45
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Kevin Costner
Kevin Costner/AP
Udział Kevina Costnera w nowym projekcie o Supermanie został oficjalnie potwierdzony.

Aktor prowadził negocjacje ze studiem Warner Bros. już od jakiegoś czasu. Dziś reżyser filmu "Superman: Man of Steel", Zack Snyder, poinformował, że Costner zagra Jonathana Kenta, mężczyznę, który wychował Supermana jak własnego syna.

- Jonathan Kent jest jedynym ojcem, jakiego Clark znał, człowiekiem, który pomógł mu zrozumieć, co powinien zrobić dla świata i jak wykorzystać swoje supermoce - tłumaczy Snyder. - Kevin doskonale odda siłę spokoju Jonathana, który wychował największego superbohatera wszech czasów.

Costner zagra u boku Diane Lane (Martha Kent) oraz Henry'ego Cavilla (Superman).

Premiera obrazu "Superman: Man of Steel" planowana jest na grudzień 2012. Dorobek Kevina Costnera zamyka obraz "The Company Men", który trafił do kin w USA w styczniu 2011 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj