Dziennik Gazeta Prawana logo

Kate Hudson w wersji sauté

16 lutego 2011, 15:12
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kate Hudson była związana z Owenem Wilsonem i Lance Armstrongiem
Kate Hudson była związana z Owenem Wilsonem i Lance Armstrongiem/AP
Kate Hudson zdradziła, że podczas pracy na planie filmu "A Little Bit of Heaven" nie miała na twarzy ani grama makijażu.

W obrazie aktorka wcieliła się w postać Marley, beztroskiej kobiety, która pewnego dnia dowiaduje się, że choruje na raka. – Podczas pracy na planie tego filmu nie miałam na twarzy makijażu – opowiada Hudson. – Miło było wstawać rano do pracy i nie martwić się o worki pod oczami! Poza tym nie lubię być malowana godzinami, więc byłam zachwycona.

Film "A Little Bit of Heaven" zagości w kinach w tym roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Kate Hudson
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj