Dziennik Gazeta Prawana logo

"Szklana pułapka": 24 godziny, przez cały tydzień

1 lutego 2011, 06:54
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
"Szklana pułapka"
"Szklana pułapka"/Media
Rozpoczynają się prace nad piątą odsłoną przygód Johna McClane'a. Najnowsza część "Szklanej pułapki" otrzymała roboczy tytuł "Die Hard 24/7".

Według najnowszych doniesień, dzielny policjant, którego raz jeszcze zagra Bruce Willis, ponownie będzie musiał stawić czoła złoczyńcom z rodziny Gruberów. Wcześniej miał już okazję walczyć - skutecznie - z Hansem Gruberem (Alan Rickman) w oryginalnej produkcji z 1988 roku oraz z jego bratem, Simonem (Jeremy Irons) w "Szklanej pułapce 3" z 1995 roku.

Ostatni film z serii, "Szklana pułapka 4.0", miał premierę latem 2007 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj