„Stosunki międzymiastowe” to zwariowana komedia romantyczna opowiadająca o tym, jak przypadkowa znajomość może przerodzić się w prawdziwe uczucie. Film, w którym główne role zagrali zdobywczyni Złotego Globu Drew Barrymore, nominowany do MTV Movie Awards Justin Long oraz nominowana aż trzy razy do Złotego Globu Christina Applegate, debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films.

Reklama

Erin (Drew Barrymore) ma 31 lat i nic stałego w życiu. Wciąż nie ukończyła studiów (ale nie traci nadziei, że kiedyś to zrobi) i właśnie znalazła czasową pracę stażystki w jednej z nowojorskich gazet. Podczas wizyty w barze spotyka przystojnego i sympatycznego Garretta (Justin Long), z którym spędza upojną noc.


Następnego dnia rano Garrett nie pozwala jej odejść tylko zaprasza na śniadanie podczas, którego Erin oświadcza mu, że w Nowym Jorku jest tylko na kilka tygodni i nie szuka poważnego związku. Oboje zgadzają się co do tego, że ich znajomość jest krótkotrwała i bez zobowiązań. Jednak w miarę upływu czasu kochankom coraz trudniej jest żyć bez siebie. Erin zaczyna męczyć swojego szefa by zaproponował jej stałą pracę w redakcji, a Garrett, który pracuje w firmie muzycznej, decyduje się zaopiekować się zespołem, którego nawet nie lubi. Wszystko po to, by jak najdłużej zostać w Nowym Jorku.


Niestety, wreszcie nadchodzi dzień, w którym Erin musi wrócić do rodzinnego San Francisco. Garrett odprowadza ją na lotnisko, gdzie wyznaje dziewczynie, że nie wyobraża sobie życia bez niej i proponuje by kontynuowali swój związek... na odległość. Czy dzięki licznym rozmowom telefonicznym, SMS-om (i seksSMS-om) uda im się stworzyć prawdziwy związek i odnaleźć miłość życia?