31-letnia aktorka odbywała niedawno zdjęcia na planie serialu "The Kennedys", w którym gra Jacqueline Kennedy Onassis, żonę prezydenta USA Johna Fitzgeralda Kennedy'ego. Gwiazda nie mogła rozstać się ze swoją 4-letnią córeczką tak bardzo, że zabierała ją do pracy.

- To naprawdę cudowne doświadczenie - zwierzyła się Katie. - Uwielbiam być mamą. Suri przychodzi ze mną na plan. Jest niesamowita, wiele wnosi do tego obrazu. Świetnie się razem bawimy. Jest tak radosna, że gdy ją widzę od razu czuję się lepiej. To magiczne, że mogę przeżywać z nią takie momenty.

Holmes podkreśliła także, jak wielkie znaczenie dla umacniania więzi rodzinnych mają chwile spędzane z dziećmi podczas pracy. Odtwórcy pozostałych ról ponoć także przyprowadzali swoje pociechy na plan, oczywiście za zgodą szefów produkcji. Serial "The Kennedys", opowiadający losy rodziny Kennedych, ukaże się w przyszłym roku w USA.

Katie Holmes wystąpiła ostatnio w filmach "The Extra Man" i "The Romantics". Oba miały premierę w Ameryce w styczniu 2010 roku.