Trwają przygotowania do realizacji nowej wersji przygód komiksowych bohaterów zwanych Fantastyczną Czwórką. Roboczy tytuł dzieła brzmi "Fantastic Four Reborn".

Reklama

Producenci planują zupełnie nowe dzieło z nową obsadą. O rolę Reeda Richardsa znanego również jako Mr. Fantastic, znakomitego naukowca i niekwestionowanego przywódcy grupy, starają się Adrien Brody i Jonathan Rhys Meyers. Kandydatką do roli Niewidzialnej Kobiety jest Alice Eve, a Żywą Pochodnię ma szansę zagrać Kevin Pennington. Tymczasem postać mocnego jak skała The Thing zostanie wygenerowana komputerowo. Producenci z wytwórni Twentieth Century Fox chcieliby, aby herosowi głosu użyczył Bruce Willis.

Aktor miałby się również osobiście pojawić w kilku scenach jako Ben Grimm, zanim przekształci się w potężną Rzecz. Drugim kandydatem do roli jest Kiefer Sutherland. Film zostanie zrealizowany w 3D. Zdjęcia rozpoczną się wiosną przyszłego roku. Premiera planowana jest na lato 2012 rok. O fotel reżysera starają się Joe Carnahan, David Yates i James McTeigue. Willis ostatnio zagrał w komedii szpiegowskiej "Red", a Sutherland udzielał się w serialu "Przez 24 godziny".