Krzysztof Skiba i Grzegorz Halama jako ostatni dołączyli do obsady polskiej wersji językowej kontynuacji ubiegłorocznego hitu o "7 Krasnoludkach".

Skiba użyczył głosu najbardziej przerażającej, a zarazem najbardziej tajemniczej postaci filmu o imieniu - Ten Którego Imienia Nikt Nie Pamięta. Halama zaś został jednym z krasnoludków, znanym z zamiłowania do dobrego jedzenia - kucharzem Krasnalem Knedlem.

Dla Krzysztofa Skiby jest to pierwsza przygoda z dubbingiem, ale muzyk ma nadzieję, że nie ostatnia. Grzegorz Halama ma już doświadczenie w pracy w dubbingu ("Wrrr!").

W pozostałych rolach usłyszymy innych debiutantów: Michał Koterski nosowo zdubbingował Pinokia, Agnieszka Chylińska rockowo Złą Królową, a Edyta Herbuś śpiewająco Królewnę Śnieżkę. Krasnalami zostali: Jerzy Kryszak, Jarosław Boberek , Zbigniew Suszyński, Mieczysław Morański, Marcin Hycnar i Piotr Zelt. Reżyserią zajął się znany z serialu "M jak miłość" Cezary Morawski. Polską wersję dialogów przygotował Jan Wescile ("Auta", "Iniemamocni").

Film trafi na ekrany polskich kin 24 sierpnia.Reklama