Serię komedii romantycznych Kinoteki DZIENNIKA rozpoczyna film pt. "Chłopak do wynajęcia" (Pretty Man). W rolach głównych: zabójczo przystojny Dermot Mulroney i śliczna Debra Messing.

Reklama

Mieszkająca na stałe w Nowym Jorku Kat zostaje zaproszona do Londynu na ślub swojej młodszej siostry. Radosna okazja spotkania z bliskimi staje się prawdziwym horrorem dla Kat, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że drużbą będzie były narzeczony, który dwa lata temu porzucił ją, nie podając żadnego powodu.

Żeby jakoś przetrwać wesele, Kat postanawia wynająć sobie towarzysza - kosztuje ją to co prawda 6 tysięcy dolarów, ale... Nick okazuje się niezwykle czarujący, w towarzystwie czuje się jak ryba w wodzie, swoim dowcipem i szarmem uwodzi wszystkich weselnych gości, a w sercu Kat coś niepokojącego zaczyna pikać. Czy Nick to jej druga szansa na miłość?

W piątkowej kolekcji DZIENNIKA ukażą się jeszcze: "Czego pragną kobiety" z Melem Gibsonem, "Układ prawie idealny" z Madonną w roli głównej, "Powiedz Tak" z Jennifer Lopez, "Pozew o miłość", gdzie grają Pierce Bosman oraz Julian Moore,"Moje wielkie greckie wesele" z Johnem Corbettem, "Kate i Leopold" z Meg Ryan w roli głównej i "Igraszki losu" z Johnem Cusackiem.