Niezdarny policjant Emilien (Frédéric Diefenthal) i uwielbiający szybką jazdę taksówkarz Daniel (Samy Naceri) znów wracają do akcji. Tym razem komiczny duet przyjaciół rozprawi się z rosyjskim gangiem i najbardziej poszukiwanym belgijskim przestępcą.

Na ekranie zobaczymy tylko jedną taksówkę, za to w rzeczywistości na potrzeby filmu przygotowano ich aż… dziesięć. Pierwszy samochód był zwykłą taksówką, drugiego używano do scen, w których taksówka przeobraża się, trzeci służył do filmowania wnętrza. W czwartej taksówce były zamontowane dwie kierownice (po prawej stronie siadał zawodowy kierowca), piąta i szósta - to wyścigowe samochody, a pozostałe cztery zamówione były… tak na wszelki wypadek.

By wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Taxi 4" w warszawskim kinie Luna 24 kwietnia o godzinie 20.15 lub 25 kwietnia o godzinie 18.15, wystarczy podać nazwy trzech miast, w których toczyła się akcja kolejnych części: Taxi 1, 2 i 3. Podając odpowiedź, proszę dopisać datę 24 lub 25 kwietnia (dzień pokazu). Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem e-mailowym: konkurs.online@dziennik.pl


Regulamin konkursu dostępny w siedzibie wydawnictwa Axel Springer Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa.
Reklama