Postać grana przez Goldie Hawn zorganizuje święta Bożego Narodzenia i to nie byle jakie! Będzie zabawnie, ponieważ przyjęcie urządzą wspólnie rodzice świeżo zaręczonych narzeczonych. Problem w tym, że obie rodziny wyznają różne religie i do tej pory święta Bożego Narodzenia obchodziły w zupełnie inny sposób. Ciekawe, jak rozwiążą ten problem przyszli teściowie...

Aktorka jak nikt zna się na relacjach rodzinnych. Goldie była już trzykrotnie zamężna, obecnie związana jest z partnerem Kurtem Russellem (choć to też był związek z przygodami) oraz ma troje dzieci z innych związków. Któż więc może lepiej wiedzieć, jak się urządza rodzinne święta z obcymi ludźmi ?

Rola świekry równiez nie bedzie nowością dla aktorki. Goldie Hawn już dwukrotnie musiała się zmierzyć z rolą teściowej i to w prawdziwym życiu. Kate Hudson, córka aktorki w 2000 roku wyszła za mąż za Chrisa Robinsona (obecnie para jest już w trakcie rozwodu). Rok temu syn aktorki Oliver Hudson stanął na ślubnym kobiercu, poślubiając Erinn Bartlett.

Scenariusz "The Rosenbergs Save Christmas" powstanie dla wytwórni Fox Searchlight, jego autorami zostali Elisa Bell i Jeff Kline. Niestety, jeszcze nie znamy pełnej aktorskiej obsady filmu. Jednak już dziś producenci zapewniają, że będzie zabawnie i świątecznie. Czyli szykuje się kolejny film, który stanie się repertuarem obowiązkowym w telewizji podczas świąt Bożego Narodzenia. Niestety polscy widzowie zobaczą film najwczesniej na swięta... ale w 2008 roku.

Reklama