Akcja filmu "Iluzjonista" rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Ubogi, wiejski chłopak przyjaźni się z młodą arystokratką. Kiedy rodzina dziewczyny odkrywa tożsamość tajemniczego przyjaciela swojej córki, młoda para zostaje brutalnie rozdzielona. Chłopak znika na kilka lat, by w tajemnicy doskonalić magiczne sztuczki.

Magika Eisenheima (Edward Norton), w którego przeistoczył się chłopak, spotykamy po kilku latach. Iluzjonista robi oszałamiającą karierę i zdobywa uznanie panującego habsburskiego dworu. Niestety, jego ukochana, do której z powrotem próbuje się zbliżyć iluzjonista, jest już zajęta - rękę dziewczyny przyrzeczono samemu księciu Leopoldowi (Rufus Sewell).

Eisenheim użyje wszystkich możliwych trików, żeby odzyskać ukochaną. Rozpoczyna się szalona gra - magik igra nie tylko z przyszłym władcą imperium habsburskiego, ale i wszechwładną policją.

By wygrać jedno z dziesięciu podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz "Iluzjonisty" w warszawskim kinie Luna, wystarczyło przesłać do redakcji dziennika.pl e-maila z przynajmniej dwoma synonimami słowa iluzjonista - na przykład: magik, prestidigitator, sztukmistrz.

W najbliższą środę z dziennikiem.pl na pokaz filmu "Iluzjonista" wybiorą się:

Marta Muszel
Marek Strasz
Tomasz Czerwiński
Marta Krupińska
Artur Stein
Grzegorz Domagała
Mariusz Polkowski
Anna Zielińska
Anna Kozikowska
Kacper Kamiński

Gratulujemy!
Reklama