Akcja filmu "Iluzjonista" rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Ubogi, wiejski chłopak przyjaźni się z młodą arystokratką. Kiedy rodzina dziewczyny odkrywa tożsamość tajemniczego przyjaciela swojej córki, młoda para zostaje brutalnie rozdzielona. Chłopak znika na kilka lat, by w tajemnicy doskonalić magiczne sztuczki.

Magika Eisenheima (Edward Norton), w którego przeistoczył się chłopak, spotykamy po kilku latach. Iluzjonista robi oszałamiającą karierę i zdobywa uznanie panującego habsburskiego dworu. Niestety, jego ukochana, do której z powrotem próbuje się zbliżyć iluzjonista, jest już zajęta - rękę dziewczyny przyrzeczono samemu księciu Leopoldowi (Rufus Sewell).

Eisenheim użyje wszystkich możliwych trików, żeby odzyskać ukochaną. Rozpoczyna się szalona gra - magik igra nie tylko z przyszłym władcą imperium habsburskiego, ale i wszechwładną policją.

By wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu "Iluzjonista" w warszawskim kinie Luna 28 marca o godzinie 20:15., wystarczy podać przynajmniej dwa synonimy słowa iluzjonista. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: mailto:konkurs.online@dziennik.pl

Regulamin konkursu dostępny w siedzibie wydawnictwa Axel Springer Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa.Reklama