Chcecie wiedzieć, czy Edyta Jungowska potrafi śpiewać? Wystarczy uważnie oglądać nowy serial produkcji stacji TVP1 "Ja wam pokażę". W jednym z odcinków Judyta (w tej roli właśnie Edyta Jungowska) musi zastąpić nieobecną gwiazdę i sama zaśpiewać piosenkę. Żeby było ciekawiej, na gitarze akompaniować jej będzie słynny serialowy Ferdek Kiepski - Andrzej Grabowski, który tym razem wcielił się w rolę bogatego biznesmena.

"Piosenka nie jest całkiem nowa, ale została specjalnie skomponowana na potrzeby filmu. Już ją nagrałam w studiu i teraz utwór czeka na montaż" - opowiada dziennikowi.pl zadowolona aktorka.

To nie koniec niespodzianek, widzowie będą bardzo zdziwieni przemianą aktorki, bowiem Edyta Jungowska - specjalnie na potrzeby nowego serialu - zmieniła fryzurę i teraz jest atrakcyjną blondynką.

"Bardzo się sobie w tej fryzurze podobam. Może nawet jakiś czas po serialu zostanę przy tym jasnym kolorze" - zastanawia się Jungowska.

Krzysztofa Kowalewskiego do gry w serialu zmusił kontrakt. "Podpisując umowę na realizację filmu, musiałem się od razu zgodzić na grę w serialu" - wyjaśnia. W kinowej wersji filmu "Ja wam pokażę" aktor wcielił się w rolę ojca zwariowanej Judyty. Teraz zrobi to ponownie.

Julia Kamińska będzie już trzecią aktorką, która zagra niesforną Tosię, filmową córkę Judyty. Młoda artystka twierdzi, że w pracy nad rolą najważniejsze są wskazówki innych aktorów, dlatego zastrzega: "Nie czytałam żadnej książki Katarzyny Grocholi ani nie oglądałam filmu. Tak jakoś wyszło, mam mało czasu. Dlatego w pracy nad rolą głównie pomaga mi Edyta Jungowska, no i wszyscy inni starsi koledzy na planie" - mówi Julia Kamińska.

Aleksandra Konieczna woli polegać na własnym aktorskim instynkcie. "Specjalnie na niedzielę trzymam sobie płytę z filmem <Ja wam pokażę>. Dopiero w sobotę kończymy zdjęcia do serialu i nie chciałam wcześniej zamykać sobie roli, podglądając inne aktorki" - mówi Aleksandra Konieczna, czyli Ula, najlepsza filmowa przyjaciółka Judy. Wcześniej w rolę Uli wcielała się Joasia Brodzik.

Reżyser serialu Denis Delić pytany, dlaczego wziął się za kobiecą literaturę, odpowiada: "Dla mnie ta literatura nie jest tak bardzo kobieca, poza tym bardzo lubię współpracować z Katarzyną Grocholą, przeczytałem wszystkie jej książki".

Kolejna część przygód Judyty udowodni, że planowanie wcale nie jest rzeczą prostą. Judyta (Edyta Jungowska) i Adam (Radosław Krzyżanowski) będą chcieli się pobrać, ale na drodze do ich szczęścia stanie... Tosia. 18-letniej pannicy nie podobają się zmiany w życiu matki i za wszelką cenę chce pogodzić rozwiedzionych rodziców. Sprawy dodatkowo komplikuje fakt, że Adam musi wyjechać na pół roku do USA.

Zdradzimy, że happy end jednak będzie.