Po Danielu Radcliffie, który z powodzeniem wystąpił w sztuce "Equus", przyszła pora na Emmę Watson. Aktorka postanowiła spróbować gry w musicalu. "Emma chce udowodnić, że potrafi zagrać inną postać niż Hermione Greanger z "Harry'ego Pottera". Zaimponował jej Daniel Radcliffe, który z powodzeniem występował na deskach teatru w sztuce "Equus". "Emma pragnie pójść w jego ślady i spróbować swych sił w odważniejszym projekcie" - komentuje przyjaciel aktorki.

Koleżanka Pottera pokazała pierś >>>

Aktorka po zakończeniu zdjęć do "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi" miała skupić się na nauce na uniwersytecie Columbia. Wygląda jednak na to, że to tylko plotki. Emma Watson najwyrażniej nie zamierza rezygnować z grania. Premiera spektaklu planowana jest na koniec 2011 roku. Teraz fani artystki będą mogli ją podziwiać w kolejnej części przygód Harry'ego Pottera już od 24 lipca. Poza rolą Hermiony, Watson wystąpiła również w filmie telewizyjnym "Czarodziejskie baletki" z 2007 r.

Watykańska gazeta chwali "Harry'ego Pottera" >>>

"Kopciuszek" będzie pierwszym musicalem Marylina Mansona. Wcześniej, muzyk wyreżyserował własny film "Doppelherz", który był dołączany jako dodatek do albumu "The Golden Age of Grotesque". Jego pierwszy pełnometrażowy debiut reżyserski to horror psychologiczny " Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll", którego premiera szacuje się na rok 2010.

Marylin Manson zbada Lady Gadze szyjkę macicy >>>

Dyskografię formacji Marilyn Manson zamyka album "The Hight End Of Low" z 22 maja bieżącego roku.