Mischa Barton ma na swoim koncie niewielkie rólki w "Notting Hill" i "Szóstym zmyśle", ale popularność zawdzięcza głównie telewizyjnemu serialowi dla młodzieży "The O.C" oraz reklamom kosmetyków. Wystąpiła też w wideoklipie Enrique Iglesiasa "Addicted" i Jamesa Blunta "Goodbye My Lover".

"Znak miłości" to melodramat osadzony w czasach II wojny światowej. Delikatnie mówiąc, nie należy on do najlepszych dzieł sędziwego reżysera, który ma na koncie takie klasyki, jak "Gandhi", "O jeden most za daleko" i "wielka ucieczkę". W Polsce ukazał się jednie na DVD.

Drugie miejsce w rankingu MrSkin.com zajęła Sophie Monk. Australijska piosenkarka ujawniła swe wdzięki w obrazie "Sexlista 101" (również dostępny na DVD). Winona Ryder, która w tym samym filmie po raz pierwszy w swej karierze pokazała się w stroju topless, nie znalazła uznania w oczach internautów.

Znana z braku pruderii Heather Graham swoją trzecią pozycję na nagiej liście zawdzięcza występowi w "Przystanku Manhattan". Poza podium znalazły się Asia Argento ("The Last Mistress) i Neve Campbell ("I Really Hate my Job").

Penelope Cruz ("Elegia",) została sklasyfikowana dopiero na 9. miejscu, ale przed Angeliną Jolie ("Wanted: Ścigani"). Zupełną klęskę poniosły: gwiazda porno Jenna Jameson ("Zombie Strippers") - pozycja 15. i Maria Bello ("Downloading Nancy") - pozycja 19. Czekamy na podobny ranking dotyczący płci brzydkiej.