Dziennik Gazeta Prawana logo

Ekranizacja "Hobbita" znów opóźniona

30 marca 2010, 15:11
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Rozpoczęcie zdjęć do ekranizacji książki "Hobbit" J.R.R. Tolkiena opóźni się o kolejne kilka miesięcy. To niepierwsza tego typu informacja dotyczące tej produkcji. Tym razem okazuje się, że producentom nie do końca odpowiada wizja filmu i chcą, by ktoś nowy raz jeszcze się temu przyjrzał.

Aktor Ian McKellen poinformował niedawno, że praca na planie dwuczęściowego filmu rozpocznie się w lipcu. Inny członek obsady dzieła, Andy Serkis, zdradził, że zdjęcia planowane są na koniec 2010 roku.

"Śródziemie wciąż pozostanie Śródziemiem" - zapewnił aktor. "Ale reżyser Guillermo del Toro ma szczególną wizję związaną z tym filmem. Producent Peter Jackson oraz scenarzyści chcieli, żeby świeża para oczu przyjrzała się tej historii."

Pierwsza odsłona filmu "Hobbit" zagości w kinach w 2012 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj