Obraz ukaże historię kariery kontrowersyjnego artysty, który z szatniarza stał się ikoną popkultury. Wspomniany Mathew Horne, który stawiał czoła hordzie wyuzdanych wampirzyc lesbijek w komediowym horrorze "Lesbian Vampire Killers", wcieli się w postać perkusisty Culture Club, Jona Mossa, wieloletniego kochanka George'a. Obsadę uzupełnią m.in. Marc Warren i Mark Gatiss. Zdjęcia 90-minutowej produkcji rozpoczną się pod koniec lutego.

Reklama

Boy George dał się poznać jako frontman Culture Club, nagrywając z grupą przeboje "Karma Chameleon", "Miss Me Blind", "It's A Miracle", "Victims". Solową karierę rozpoczął w roku 1987 albumem zatytułowanym "Sold". Płyta zyskała pozytywne recenzje i stała się hitem w Europie.

Od tamtego czasu traktowany jest przez media jako postać wyjątkowa, ekscentryczna, której poczynania warto śledzić. Dużym sukcesem okazała się ścieżka muzyczna do filmu "Gra pozorów" nagrana w 1992 roku. Życie artysty stało się kanwą musicalu "Taboo", który z powodzeniem wystawiany był na West Endzie i Broadwayu.