Dziennik Gazeta Prawana logo

Twórcy "Matriksa" filmują konflikt w Iraku

9 grudnia 2009, 11:22
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Twórcy "Matriksa" filmują konflikt w Iraku
Inne
Po ostatnim, niezbyt udanym obrazie "Speed Racer" o świecie wyścigów samochodowych, bracia Wachowscy myślami są przy nowym filmie. Tematem dzieła ma być obecny konflikt w Iraku. Autorzy "Matriksa" chcą jednak przenieść akcję 90 lat w przyszłość.

Zdjęcia już odbywają się w Chicago. Żadne szczegóły scenariusza nie są znane. Jedyną osobą, która ujawniła informację (poprzez serwis Twitter) na temat tajemniczego projektu jest Arianna Huffington, redaktor naczelna i współzałożycielka "The Huffington Post".

Wachowscy otrzymali niedawno propozycję reżyserowania nowej trylogii o przygodach "Supermana". Mają zająć się również ekranizacją powieści "Atlas chmur" Davida Mitchella. Ostatnio wyprodukowali najnowszy film akcji Jamesa McTeigue'a "Ninja Assassin".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj