• ~Karolina
    2015-04-20 08:27
    Niektórzy nieźli,tylko filmy jakieś beznadziejne albo warsztat woła o pomstę do nieba.
    Drażni np.przykrywająca dialogi muzyka. Koniecznie światowa,angelska. Chyba,że ma zamaskować braki obrazowe,czy pospieszne,niechlujne międlenie pod nosem niektórych "gwiazd". Zawsze będzie malkontentem kto zasmakował ekranowo-scenicznej uczty mistrzów nad mistrzami wieku PRL. Co nie włączysz-rudy łeb. Zielińska. Chyba już Ferdynanda zakasała. Albo ta sama zgraja remiechów pod różnymi tytułami. Kasa,kasa,kasa... Sorry,mam kaca.
  • ~Mea
    2015-04-27 15:51
    Kwiatkowska w "Miasto 44" GE NIAL NA
  • ~rabbit
    2015-04-19 19:03
    Kot is the BEST
  • ~KinoFemino
    2016-04-21 22:46
    Też uważam, że brakuje tutaj Chyry, a przede wszystkim DOROCIŃSKIEGO. Genialny aktor, dla mnie jeden z trójki najlepszych. A z tego, co jest, to lubię Olgę Bołądź i Magdę Popławską. Widzę, że nie tylko ja trailer Kochaja widziałam :)
  • ~Kuba
    2015-04-19 13:24
    ok macie rację. zwracam honor, ale zdjęcie moglibyście zmienić...
    chyba wcześniej napisaliście o "Między nami dobrze jest" i dlatego myślałem że chodzi o jej siostrę...
  • ~Beawo Maciejewski !!!! Ranking
    2015-04-19 14:37
    pierwsza klasa (szkoły oidstawowej).SUPER !!!
  • ~Mania
    2015-04-19 14:58
    Trochę dziwny ten ranking, nie do końca rozumiem według jakich kryteriów skompilowany?. Magdalena Popławska bardziej pasuje moim zdaniem do kategorii "Wszędzie jej pełno". Olga Bołądź potrafi być świetna, ale również kompletnie drewniana więc trudno powiedzieć, że "nigdy nie zawodzi". Z jednej strony gwiazda Tomasz Kot, a z drugiej Justyna Wasilewska i Monika Kwiatkowska, które są prawie nieobecne na dużym i małym ekranie. Gdzie Chyra, Dorociński, Więckiewicz, Kulesza i Jakubik? Zbyt oczywiści? Możliwe, ale to rzeczywiście są aktorzy, którzy praktycznie nigdy nie zawodzą, a można się przekonać o tym oglądając ich zarówno w kinie, jak w telewizji czy w teatrze.
    Plus za Gruszkę i Woronowicza. Są rzeczywiście bardzo wszechstronni i prawie nigdy się na nich nie zawiodłam - zwłaszcza na niej.
  • ~Mania
    2015-04-19 15:30
    Osobiście dałabym raczej Gabrielę Muskałę zamiast Moniki Kwiatkowskiej, która owszem zagrała świetnie niedużą rolę w "Mieście 44", ale pojawia się na ekranach tak rzadko (zgadzam się, szkoda), że naprawdę trudno stwierdzić, czy jest niezawodna. Natomiast Muskała potrafi być kapitalna w serialu ("Głęboka woda" i "Paradoks"), filmie ("Wymyk"), o teatrze (łódzki Jaracz) nie wspominając.
  • ~Małgorzata.
    2015-12-19 21:46
    najlepszy polski aktor to Zborowski Wiktor. Wyjątkowa szuja duchowa,
  • ~Aleks
    2016-04-26 12:06
    Ja czekam na nową komedię z Olga Bołądź - uwielbiam ją!