• ~Marta
    2015-02-09 09:43
    W ten weekend postawiłąm na "polskie g" Jankowskiego i Tymanskiego i to był dobry wybór! a śpiewający Dziędziel już na zawsze wrył się w moją głowę, mistrzostwo!
  • ~rentgen
    2015-02-07 18:26
    "Polskie ****** na jedynce der Dziennika od wielu godzin, mimo braku komentarzy. Redakcji der Dziennika podoba się hasło: "polskie ******.
  • ~ciekawy
    2015-02-07 20:10
    Do wpisu z 18.26 - taki tytuł filmu został wymyślony przez Polaków np. p. Tymona Tymańskiego. Grają w nim nasi aktorzy, jest chlanie i ćpanie. Dużo prymitywizmu i chamstwa. Gdy się nie ma nic do powiedzenia to się szokuje własnym g..nem w głowie.
    Nie trzeba na ten film iść. Plajta finansowa da do myślenia twórcom i aktorem. A co ma z tym wspólnego gazeta?
  • ~pinokio
    2015-02-07 21:49
    czemu jak napisze g...o to nie chca mi puszczasc w portalu ,ze to wulgaryzm ,a na afiszu to co.
  • ~Adamo
    2015-02-09 09:36
    Można w filmie Tymańskiego znaleźć wiele wartościowych rzeczy, tylko wystarczy poszukać. Niekoniecznie co druga scena jest jakąś metaforą - ale co chwila przebija się kolejna część układanki do tytułu - o tym co się dzieje w polskim światku artystyczno-rozrywkowymi czy wrażliwi ludzie z talentem w ogóle mają czego na nim szukać, czy tez "gwiazdy" produkuje się w agencjach PR - bo umieć śpiewać nie muszą, od czego mamy komputery, które poprawą głos z nagrania.
  • ~Aga pe
    2015-02-09 13:20
    ja wybrałam sie na Film Tymańskiego i mi sie podobał. Czasami bardzo mocny, ale nie do przesady. Widok leżącego Halamy w majtkach rozbawił całą salę ;)
  • ~Asia
    2015-02-09 21:30
    wybieram sie na Polskie g, moja znajoma byla w sobote i ponoc warto sie przejsc. Specyficzne poczucie humoru i sarkazm:)
  • ~felek
    2015-02-10 23:37
    Polskie g*wno wymiata! Dobra parodia tego jak się u nas robi karierę i ile znaczą ideały w dzisiejszych czasach. Moim zdaniem trochę osób z przemysłu rozrywkowego się o ten film poobraża, ale dla widza super okazja do zajrzenia za kulisy showbiznesu.