• ~Palec boży
    2015-01-16 05:39
    Wolinska to wielka zydowsko-stalinowska morderczyni w Polsce która skazala na smierc mnostwo niewinnych ludzi w Polsce. Przechowywana i chroniona przez UK jakiś rok czy dwa temu walnęła w końcu w kalendarz i obecnie caly czas znajduje się w piekle. Za wszystkie morderstwa prędko z tamtad nie wyjdzie! Reszta niedługo dolaczy do niej!
  • ~Adam
    2015-01-16 04:18
    Wolinska to stalinowska prokurator.
  • ~Adam
    2015-01-16 04:20
    A co to stronka dla wpisow zamknieta?
  • ~jurek
    2015-01-16 06:01
    Nastepny antypolski gniot? nie ma kary na tych podłych klamcow i oszustow!
  • ~Palec boży
    2015-01-16 05:58
    Dzis w nocy ARMIA BOGA pierdyknęła po calosci Izraelskim silom zbrojnym i jego najwierniejszym przyjaciołom w Rosji u których się ukrywali. Podly ZAKLAMANY paszkwil zbieze wielkie zniwo, WSZEDZIE gdzie będzie się on "podobal"! Napisalam dużo o tym ale SWIATLO wyjelo to! Nie chce żeby odkładali bron. Chce żeby "zasłużyli" na "miejsce" do którego pojda jak dokoncza zywota! Tak w skrocie mogę powiedziec!
  • ~XXX
    2015-01-16 06:03
    ale breja!
  • ~jola
    2015-01-15 20:23
    Pytanie ? Kto wie kim była WOLIŃSKA ?
  • ~jaro
    2015-01-16 14:43
    Oglądałem to dzieło. Kompletny gniot. W Polsce kompletna klapa( 5 tys. widzów).
    Niemiecka prasa napisała, że Polacy" nareszcie przyznali się do Holocaustu".
    Historyjka wyssana z palca, pisana na kolanie. Kompletny absurd.
    Pani Wolińska jakby nie było pobierała emeryturę od Polski prawie do śmierci.
    Jeszcze kilka takich filmów i młodzi z zachodu , rzeczywiście uwierzą,
    że Niemcy napadli na Polskę, żeby ratować Żydów. Jeśli ktoś dał na to
    pieniądze z budżetu powinien gnić w pierdlu.
  • ~do niedoinfoormowanego jaro
    2015-01-17 12:56
    W kinach "Idę" widziało 100 tysięcy widzów i tyle w tym temacie
  • ~niemiec
    2015-01-25 21:30
    A wiecie ,że to nie Niemcy tylko naziści stworzyli obozy koncentracyjne?