• ~syla
    (2014-10-16 18:29)
    ~ono2014-10-10 09:24
    ani piekna, ani utalentowana, taka tam... z tragicznym głosem

    chciała bym zobaczyć jak wygląda" ~ono" jaki ma głos i jaki talent.
    w ten sposób komentują ludzie którzy okazują swoją zazdrość!!!
    o Ani ludzie będą pamięć długo może nawet przez lata a o tobie ono? Ania była piękną kobietą! Przykro że tracimy tak wspaniałe kobiety,matki-aktorki...
  • ~Miłośnik Ani
    (2014-10-05 23:24)
    Bardzo smutna wiadomość. Aniu, niezapomniana Aniu, spoczywaj w spokoju. Dzieciom i rodzinie życzę sił do zniesienia bólu po Jej śmierci. Niech Bóg ześle na nich łaskę przetrwania.
  • ~nunulek
    (2014-10-21 20:04)
    Dzisiaj jest 21.10. Może dajmy już nieboszczce spokój?
  • ~aga
    (2014-10-16 20:05)
    az serce sie kroi z bolu
  • ~wiesia szczecin
    (2014-10-09 10:24)
    wyrazy wspolczucia dla rodziny szczegolnie dla dzieci kochajmy ludzi bo zbyt szybko odchodza szczegolnie w tak mlodym wieku jestem i bylam milosniczka jej talentu
  • ~Pinokio
    (2014-10-08 12:43)
    No straszne zmarła , miliony ludzi umiera, setki milionów, a ona tez zmarła chodź nie powinna chyba?. No smutne, ale umierają bliscy, rodzice, dzieci, i aktorki...Takie są prawa naturalne, kazdy kto się urodził musi umrzeć, niektórzy giną nie ujrzawszy światła dziennego w wyniku zabójstwa przez aborcjonistów. To taki współczesny holokaust bezbronnych dzieci.
  • ~kornelia
    (2014-10-07 17:27)
    Ania już swoje wycierpiała , teraz może cieszyć się Niebem .
  • ~Wittorio
    (2014-10-06 11:59)
    @Sebastian...Jeśli nawet tak,to nic ci do tego.To jest Jej sprawa i tylko Jej.Przypominam ci jeszcze raz,że Ona była aktorką.Kto ci dał prawo do Jej osądzania."Nie sądż,bo będziesz sądzony."Żyjemy w wolnym kraju i jeśli ci się nie podobają filmy w których grała to ich nie oglądaj.Obrońca moralności się znalazł.Mojej opinii o tobie nie zmieniam.



    .
  • ~OBSERWATOR
    (2014-10-06 11:21)
    WIELKI SMUTEK I ŻAL POZOSTANIE...

    PO TOBIE ANNO ...

    ALE BĘDZIESZ NADAL ŻYŁA W NASZEJ PAMIĘCI...

    A PUKI BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ ŻYĆ BĘDZIESZ...


    " spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą "
  • ~mar