• ~Alina
    (2014-09-18 14:54)
    To nie dzielenie Polaków. Będzie można odróżnić Polaków od Ruskich. Co w obecnej sytuacji jest bardzo ważne.
  • ~xxx
    (2014-09-18 18:48)
    Czy obywatel Bratek nauczył się już odróżniać bitwę pod Cedynią od obrony Głogowa? Czy już wie kto i czyje dzieci przywiązywał do machin oblężniczych?
  • ~rok2014
    (2014-09-18 18:05)
    pryeciey to ruska piac y gorki jecac a POd gorke pchac
  • ~rok2014
    (2014-09-18 18:10)
    j e b a c kazdy moze trochelepiei lub tro che gorzej
  • ~kosmetolog , a może kosmonauta
    (2014-09-18 18:12)
    To prawda Sztur ,nazywał się Szczur .Tata POstawił połówkę urzędnikowi z czerwonym nosem i ten po konsumpcji tego zacnego trunku zamienił cz na t.
  • ~gawel
    (2014-09-18 18:29)
    Pan Stuhr z robil film o obywatelach , czyli osobie i sobie podobnych.Polacy to nie obywatele lecz POLACY.Obywatelem moze byc kazda lachudra tak jak oni.
  • ~qwerty
    (2014-09-18 18:37)
    durne pisiory jeszcze nie widziały, ale już wiedzą, że to ich ten film obraża. Szacun, poważnie
  • ~Polak
    (2014-09-18 18:40)
    Stuhr się stoczył.
  • ~Łowca z y d oBolszewickiego g e n u ZŁA !
    (2014-09-18 20:23)
    Jerzy Szczur (prawdziwe nazwisko przyjete przez tę ż y d o w s k ą rodzine ) znów pluje na POLSKĘ która go wykształciła !
    .
  • ~Ewa nie chce spac
    (2014-09-20 18:45)
    Czyli nic nowego i wedlug przyjetego dzisiecioletniego planu bo mniej wiecej od tylu lat tylko takie filmiki gniota. . Trudno w Europie znalesc drugi taki kraj, ktory nieustajaco w siebie wali. Ciekawe ile jeszcze lat ta klika ze swiecznika z depresja bedzie dostawala kase na te filmiki majace na celu upadlanie Polek i Polakow. Z niewielkimi wyjatkami obecne polskie kino to brak smaku, wyczucia, nuda, szablon, chamstwo, wulgarnosc i 'deprecha'.
  • ~maksik
    (2014-09-18 20:29)
    Jak to podzieli? Polacy juz sie sami podzielili, co zreszta tu widac czytajac komentarze psychologicznie zaburzonych durniow, zakompleksionych dupkow. ktorzy te kompleksy odreagowuja skrobiac te zalosne wypociny.
  • ~misiek
    (2014-09-18 22:39)
    Wspaniali aktorzy!!! Poruszają ważne problemy...tylko trzeba do ich zrozumienia dorosnąć. Intelektualnie pojąć. A o to w tym kraju trudno , niestety :)
  • ~źródło
    (2014-09-18 22:48)
    Maciej i Jerzy Stuhrowie , bylismy odwazni bo tak nam kazali.
  • ~gość
    (2014-09-19 06:24)
    Ojciec i syn chyba szykują grunt pod emigrację do Izraela, swojej ziemi obiecanej.
  • ~Dialogos
    (2014-09-20 05:26)
    Film Stuhrów po prostu zakłamany i głupi
  • ~Żyd z Wesela
    (2014-10-15 09:15)
    Polacy , wy się siebie bójcie i rozum kupujcie .
  • ~dumak
    (2014-09-18 17:56)
    Czy ta POlska-niepolska tfuuelyta POtrafi zrobić cokolwiek nie wysmiewajac Polakow i jednocześnie pominąć Zydow? Co POlski-niepolski film o Polakach to Polak alkoholik i przy okazji antysemita. Jakis wielki kompleks tych wielkick tfuuu-rezyserow?
  • ~pytam
    (2014-09-18 17:49)
    Czy to prawda, ze Stuhr tak naprawdę nazywal się Szczur? Tak slyszalem. Dlaczego ta tfuuuelyta zmienia nazwiska?
  • ~zet
    (2014-09-18 15:44)
    "Treść komentarza nie jest zgodna z regulaminem, nie będzie wyświetlana. Komentarz został uznany za spam." Was najwyraźniej interesują jedynie wasze "prawdy" i ciągłe upodlanie Polaków!
  • ~Icchak Kutajsztajn
    (2014-09-18 16:39)
    Czy to będzie to słynne "Polnisch Scheiße" ?

Może zainteresować Cię też: