• ~Cif
    (2014-07-07 21:55)
    Lech Wałęsa na słynnym festiwalu przedstawił film o sobie (cytat).
    Komentarz: Ja, zaś, skorzystałem na tym co zaistniało w Polsce, co działo się z udziałem Lecha Wałęsy: Upadł ustrój polityczny będący ustrojem totalitarnym (w przypadku: komunizm) i fundamenty ustrojowe w Polsce zmieniono na takie, które umożliwiają zbudowanie ustroju demokratycznego. Ja również w tym procesie uczestniczyłem i uważam, że jest to również moje dzieło (chociaż pozostaję bezimienny: anonimowy). I niech tak pozostanie!
  • ~pol anka
    (2014-07-07 09:53)
    Wajda dokręcił sceny dodatkowe, których w oryginale nie było. Chodzi o epizody z Harrisonem Fordem i film " Gwiezdne Wojny", gdzie całkowicie pominięto Wałęsę i jego wkład w zniszczenie "Czarnej Gwiazdy". Na szczęście Ministerstwo spraw D/S Współpracy z obcymi cywilizacjami naprawiło ten błąd. Film ma szanse na główną nagrodę "Złotą Matkę Boska"
  • ~antyb olek
    (2014-07-27 17:53)
    Wałęsa, ty nie otwiera już swojej gęby, ona tyle pierdoł wygadała,że wstyd mi,że kiedyś na ciebie glosowałem.Przestań **dolić jak zarażony dżumą
  • ~to run
    (2014-07-17 11:01)
    OJ PANIE WAŁĘSA! PAŃSKI BUFONIZM PRZEKRACZA LUDZKIE POJĘCIE!
  • ~Emeryt z Gdańska
    (2014-07-07 12:44)
    Marian z 10,52

    Drogi panie , pracowałem w Stoczni od 1964 do 1970 r obok niejakiego Wałęsy
    Może zamiast wypisywać dyrdymały najpierw zapyta pan tych którzy byli blisko obok Wałęsy o opinie o nim i wtedy zmieni pan choć trochę tą bezpodstawnie bałwochwalczą opinię
    To że, Wałęsa to Bolek nie mam żadnych wątpliwości
    To że to Gorbaczow rozpoczął demontaż tamtego systemu też jest pewnikiem
    Gdyby ,,ktoś ,, nie pomógł i nie popychał tego kiepskiego elektryka
    Być może historia naszego kraju potoczyła by się szybciej w prawidłową stronę
    Ale było inaczej
    Pozostało nam wspomnienie ,,Nie kcem ale musem ,, i sekretarz stanu TAKSÓWKARZ na dodatek pomroczność jasna !
    Zyczę zdrowia i więcej zdrowego spojrzenia
  • ~Marian
    (2014-07-07 10:52)
    Gdyby nie ten "bolek" wy kacze cymbały nadal byście śpiewali pieśni o Leninie.
    jesteście prostakami z kaczego łajna skoro nie potraficie docenić jednego z najwybitniejszych Polaków ,którego nasz Ojciec Święty Błogosławiony Jan Paweł II
    niezwykle cenił i szanował..
    Jesteście kacze bezmózgowe gnojki, bez wiedzy o historii Polski
  • ~slowianka
    (2014-07-07 08:06)
    co mu zostalo stary wszyscy wiedza kim jest BOLEK a na propagandzie juz nie pojedzie... CZLOWIEK ZDRAJCA ...
  • ~abel
    (2014-07-07 09:54)
    ten czlowiek tylko mysli jak zdobyc tym gniotem pieniadze nie udal;o sie w Stanach moze uda sie w Czechach No coz ludzie juz poznali uroki tej wolnosci ala Solidarenosc
  • ~Drzazga 101
    (2014-07-07 09:47)
    O Matko, no to Wodzuś nieźle napompowa swoje ego, kuerde !
    A swoją drogą to mógłby se zafundować u emaliera jakiś przyzwoity wizerunek Matki Boskiej, bo na tym odpustowym Ona już dawno utraciła swoje Dziewictwo.
    Hej !-
  • ~BolesławTeWuowski
    (2014-07-07 22:02)
    #Marian
    Goronco dziemkujem tow. Marjan...bo jak wiadomo ja pniem komunem sam tymy ręcamy i lewom nogom...panie..a wienc teraz kapytalyzm ale inny ... bardziej komunistyczny...i paniem 10 nowych przykazan paniem , ale moich paniem laickich...a wienc znowu globalyzacja paniem...ale inna nie taka...itp.itd.