• ~bono
    (2014-03-11 12:26)
    Wajda rzucajac sie w wir post-polityczny musial sie liczyc z taka porazka. Osoba Walesy coraz wyrazniej kojazona (i slusznie) z bolkiem - nie mogla przyniesc nic dobrego. Jest to w koncu postac groteskowa, o ktorej za kilka lat pozostana fragmenty wspomnien o tym PRLowskim kapusiu.
  • ~hahaha
    (2014-03-11 11:44)
    ten glupawy filmik juz sprzedaja na CD gazetami... jako podstawka pod doniczkę
  • ~jajcarze
    (2014-03-11 11:58)
    Wielki jak wygrana TW Bolka w Totolotka
  • ~observ
    (2014-03-11 12:31)
    Jeszcze nic straconego. Przed "Wlesą" nominacje do węży i złotych malin.
  • ~StJ
    (2014-03-11 12:55)
    Gdyby nie "spędy cielęciny"to film o bolku byłby wyświetlany przy pustych salach!
    "Spędy cielęciny" to wyciecz\ki szkolne na film o "bohaterze"bolku, który okazał się być TW!!!UB!!! Wojsko bolka buszuje teraz w śmietnikach, a bolek baluje na szeszelach lub sprzedaje luksusowe jachty szejkom w Abu Dabi
  • ~obywatel
    (2014-03-22 14:56)
    Zdrojewski i spółka winni zwrócić pieniądze budżetowe wydane na ten gniot.Akurat przydadzą się matkom niesprawnych dzieci.
  • ~prawda
    (2014-03-11 12:21)
    przegrany bo Film nie prawdziwy .nic nie ma o Bolku i slabe wyrezyrowane przez Andrzeja Wajdy. Czekamy na Film o Kaczynski naszym najlepszym prezydencie ktory tak wiele zrobil dla obywateli i datego przerwano mu.
  • ~17mw
    (2014-03-12 07:08)
    Ten film to nic mnie nie obchodzi ale pieniądze jakie na niego zostały wydane już tak.I pytam ile to kosztowało nas podatników?
  • ~StanKo
    (2014-03-11 13:16)
    ...i o to chodzi, o to chodzi...gnioty, fałszywki i inne tzw. ścieki szambiarsko-latrynowe...do zsypu i na...wschód...
  • ~Kleofas
    (2014-03-11 13:38)
    Sodówa mu uderzyła, a to zwykła miernota o mało inteligentnej aparycji.