• ~windykator
    (2014-02-05 16:46)
    ~tele-wic2014-02-05 16:10 składając przysięgę wojskową

    -" (..)stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności rządowi Polski Ludowej(...).w braterskim przymierzu z Armią Radziecką ."
    ~tele-wi-- Nie można szpiegować własnego narodu, jeśli jest on niesuwerenny. .

    Jest to wielki Polski Bohater, poświęcił życie swoje i swojej rodziny dla dobra narodu Polskiego , wielu jeszcze o tym nie wie, wielu nie chce o tym wiedzieć, ale prawdy nigdy nie da się zagłuszyć !
  • ~Tak się zastanawiam
    (2014-02-05 14:11)
    Pasikowski na zdjęciu nr 2 wyszedł bardzo rasowo, bo na zdjęciu nr 18 pokazuje coś palcami. Widziałem taki gest na rękach pewnej prostytutki i się zastanawiałem również , o co jej chodziło? Może o pieniądze z czterech źródeł?
  • ~Istota sprawy
    (2014-02-05 13:31)
    Zdradził przede wszystkim setki tysięcy Polaków służących z poboru w LWP -
    jego działalność wprost zagrażała ich życiu.
  • ~windykator
    (2014-02-05 13:32)
    do @ ~tele-wic -Żeby zrozumieć wielkość patriotycznego czynu Kuklińskiego trzeba nie być miernotą.
  • ~Tato, tato, sprawa sie rypla
    (2014-02-05 13:34)
    dzieki 'resortowym' ubeckie mendy, pacholki rosji, klamiacy w zywe oczy wystepuja w radio i tv. natomiast ludzie probujacy odkrywac prawde sa wysmiewani, lekcewazeni, czesto przesladowani, zepchnieci na margines medialny.
  • ~mecenas
    (2014-02-05 13:35)
    Zdradzić zdrajców to czyn chwalebny i patriotyczny. W takim wypadku zdrajca to bohater.
  • ~janek
    (2014-02-05 13:36)
    A co tam robił miłośnik WSI-okow niejaki rezydent bul,bul b.niebezpieczny TYP
  • ~Templariusz
    (2014-02-05 13:57)
    A gdzie się POdziało dzieło dziada Wajdy o agencie Bolku???
  • ~Pudzian, to drugi Kukliński
    (2014-02-05 14:01)
    Gwiazdy, politycy i szpiedzy, czyli wielka premiera filmu "Jack Strong" [ZDJĘCIA]


    Pudzian, to też Strong MEN .
  • ~re Tak się zastanawiam
    (2014-02-05 14:15)
    ~Tak się zastanawiam2014-02-05 14:11
    Pasikowski na zdjęciu nr 2 wyszedł bardzo rasowo, bo na zdjęciu nr 18 pokazuje coś palcami. Widziałem taki gest na rękach pewnej prostytutki i się zastanawiałem również , o co jej chodziło? Może o pieniądze z czterech źródeł?


    Podwójny agent to betka, ale poczwórny , to już wyzwanie.