• ~ZDRADZIL BOCHATERA I POLSKE POkazujac naz.MICHNIKA
    (2014-02-12 10:31)
    i innych ZDRAJCOW SOLIDARNOSCI jak BOLKA_WALESY WUJCA itd. Sprytnie Pasikowski przylizal sie Michnikowi--- a wy Polacy nabraliscie sie na rezysera kolejny raz --- tragedia ze naszymi bohaterami zajmuja sie tacy z POKLOSIA---
  • ~Zdradzil jasne
    (2014-02-27 12:30)
    interesy ZSSR, okupanat Polski wec o co biega. Rozejzyjmy sie ilu jest wsrod nas ludzi stojacych nawet dzis murem za sowieckim najezcza to wszyscy ci co uwazajac za byl zdrajca i nie dopuscil do zrobienia z Polski nuklearnej pustyni.
  • ~Pstrąg 2
    (2014-03-06 23:41)
    Na początek: Jedno z zapasowych stanowisk dowodzenia Marynarką Wojenną znajdowało się w dolnych, podziemnych kondygnacjach " uzdrowiskowego szpitala wojskowego" w Sopocie (nie podaje się danych personelu medycznego, który nieświadomie miał "maskować" istnienie tego stanowiska).
  • ~wronkowiec
    (2014-03-04 20:21)
    Nie byłem na filmie-ale pojdę-minimum kilka razy-bo dla mnie KUKLINSKI _BOHATEREM jest i basta-kto tego nie rozumie to jego sprawa-film nardzo aktualny zwlaszcza teraz gdy ci których "zdradził" pokazują całemu światu jak bardzo 'kochaj'ą" swoich obywateli w których imieniu rozszarpują UKRAINĘ
  • ~internautka 50+
    (2014-03-03 15:23)
    Powiem krótko: nie będę oglądać i nie zapłacę za bilet bo to zrobił ten od Pokłosia!!!
  • ~Pstrąg
    (2014-03-01 18:01)
    "Jack Strong": Nazwijmy tak rozległą operację, która zawierała fazę kreacji i planowania , oraz przygotowań do jej realizacji. Do tej chwili ujawnia się fakty dotyczące fazy kreacji i planowania ! Oczekujemy na ujawnienie działań Sztabu Głównego Ludowego Wojska Polskiego przygotowujących struktury LWP do realizacji operacji "Jack Strong". Okoliczności sprzyjają ujawnieniu tych faktów.
  • ~precz z nwo
    (2014-02-28 11:52)
    ~Zdradzil jasne2014-02-27 12:30
    Jesli odpowiesz co zrobiliby hAmerykanie w "obronie" Polski wtedy czy nawet dzis jesliby Rosja zaatakowala? NIC,bo nie tak wyglada ta gra.To nie film i 2 facetow,dobry i zly gdzie zlego powinno sie szpiegowac a nawet "siostre" oddac dobremu.Jesli tego nie rozumiesz to nie rozumiesz NIC poza fikcjom filmu oraz TV! Wszystkie wywiady to ten sam smiec tylko inne mundury! Kuklinski byl zdrajca bo jak to powiedzial Dukaczewski mozna bylo bez munduru walczyc po stronie Solidarnosci i byc Lechem Nr.2 i bohaterem Polski.
  • ~WANIUSZKA
    (2014-02-27 14:45)
    WOT SWOLOCZ WIERNA KACAPOM . PROSZE ZAPISAĆ SIĘ DO BERKUTU I WYPAD Z POLSKI
  • ~sami swoi
    (2014-02-27 12:07)
    ~ryż2014-02-27 10:43
    Zdradzil swoje LWP ktorego mundur mial na sobie. Korzystal z przywilejow tego munduru, autko, dom itd. Dotarlo? Sami Amerykanie mowia ze dostalby jako ich byly oficer 2 dozywocia. Za bohaterstwo 200 lat paki?
  • ~pol anka
    (2014-02-12 10:48)
    jest to film na który warto pójść kilka razy. Ma podobno powstać kolejny odcinek. W pierwszej serii Kukliński uratował nas przed III wojną światową. W drugiej Nasz filantrop-agent wspomagany przez siły wolności zniszczy Al-kaidę, a także założy w Polsce fabrykę produkującą kserokopiarki