• ~erg
    (2014-01-19 11:09)
    wóda i sex to zawsze przyciągnie tłumy do kin
  • ~kolo
    (2014-01-19 12:17)
    Boję się otworzyć lodówkę bo może z niej wyskoczyć Więckiewicz.. Człowieku nie jesteś taki "wielki " jak Ci to wmawiają.
  • ~ALA
    (2014-01-19 10:13)
    "Aż trudno uwierzyć, że zagrał to wszystko całkowicie na trzeźwo" (Paweł Piotrowicz, Onet.pl)" TO ZADANIE MOWI WSZYSTKO ROWNIEZ O OCH I ********** RECENZENTACH. AZ TRUDNO UWIEZYC ZE ROBIA TO NA TRZEZWO
  • ~tw
    (2014-01-19 10:53)
    Praktykujący alkoholik jedno ma na myśli. Ktoś taki uczy jak żyć?
  • ~Zenek
    (2014-01-19 11:14)
    Nigdzie i nigdy nie spotkalem dobrej tzn.prawdziwej recenzji o tym filmie.Tylko jakies charczenie i rzygowiny.Jaki kraj tacy krytycy filmowi.Rzygac sie chce.Banda durni i lizodupcow.Wonn mi z forum.
  • ~hanka
    (2014-01-19 13:32)
    wojna,Zydzi,Czlowiek z...,no i jeszcze kompletna patologia okraszona wyzwiskami,albo nietrafione komedie-ale za to mamy multum festiwali,gdzie TFUrcy sie nawzajem nagradzaja,tylko widzowie jak zwykle malo inteligentnie nie chca tego ogladac...
  • ~yes
    (2014-01-19 12:48)
    PILCH, to ALKOHOLIK z chorobą PARKINSONA.
  • ~krzyhoo1
    (2014-01-20 10:15)
    Ponieważ książkę czytałęm półtora raza (tak, tak - trzeba czasami siecofać, żeby nie zgubić wątków), to na film niespecjalnie mi śpieszno. Może za rok-dwa w TVP Kultura? Bo - sądząc nawet z przychyllnych recenzji - na bank kariery nie zrobi. Rzygowiny i polski brud bez uniwersalnego przekazu (miała być wyzwalająca z oparów wódy miłość) to kiepski zadatek na Oskara czy nawet na Złotego Świętego Jerzego (festiwal moskiewski)
  • ~loki
    (2014-01-31 15:06)
    Film beznadziejnie nudny. Powtarzające się sekwencje, kamera "lata" co pewien czas. Urywane wątki (Niemiec, Anglik i Rusek piją ale nijak mają się do fabuły).
    Doskonała gra aktorów ale reszta nudna, nadrabiająca naturalizmem. Ciągle ktoś żyga, odkleja zaschłe żygowiny od twarzy, sra do śmietnika. Ksiądz katolicki żyga podczas pasterki na ołtarzu (to miał być szok!!!). NUDA; NUDA; NUDA!!!
    Naturalizm ten jest pusty jak wydrążona tykwa- nic nie wnosi. Książka DUUUUżo lepsza!!!
  • ~Pisowski idiota
    (2014-01-19 13:46)
    Hofman mogl grac w tym filmie !