• ~paul
    (2014-01-14 21:03)
    ~WAW2014-01-14 20:56
    Kurduplem intelektualnym to jesteś ty i twój Biedroń.
  • ~nowy
    (2014-01-14 21:31)
    Wieckiewicz czy bolek,a tam widzimy Palikota co zaPOmnial wpisac samolotu i Kupa Wojewodzki oraz Pazura ktory wzbogacil sie na garkach,skwasniala smietanka nie nadaje sie do zaprawienia!!!
  • ~pisss..s.ssss
    (2014-01-14 21:51)
    Zal wam pisiury? Winko mszalne cienkie co?
  • ~Św. NH
    (2014-01-14 22:01)
    To film o kim? Kolejna ściema z hasłem pijta ile chceta.
    Dobre dla debili i celebrytów tzw. półki śmierdzieli.
    Piekło czeka niosą was tam diabły wcielone z PO!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-15 15:21)
    To Kazik też z PALIKOCIARNI a co na to Rozinek od URbana
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-14 22:31)
    PIS to same swiry...
    profesor Magdalena Sroda, etyk i filozof z Uniwersytetu Warszawskiego.
    o Pawlowicz:
    Przypadlosc psychiczna moze sie trafic i robotnikowi i "profesorowi".
    Trafne spostrzezenie, tylko czy ludzie chorzy psychicznie powinni zasiadac w lawach sejmowych i decydowac o naszym zyciu ?

    Moze.. Pawlowicz nie jest chora psychicznie, a jest normalna jurna baba.?
    Wczoraj w podobnym watku porównalem do sytuacji w moim domu. Z pieca dymilo, ciagu nie bylo, wszystkich bolala glowa i byli rozdraznieni. Przyszedl kominiarz komin przeczyscil w piecu zaczelo buzowac, atmosfera sie zmienila i juz bylo dobrze - kominiarza tam potrzeba. ...
    Tylko który sie odwazy?
    Moze po pijaku ?
    WIDZĘ ŻE W PISIE DAJĄ OSTRO W SZYJĘ TO HOFMAN TO WIPLER , to meleksy...karskie geje
  • ~aqLEK
    (2014-01-14 22:32)
    WTAKIM SZEMRANYM TOWARZYSTWIE TO WSTYD PRZBYWAĆ
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-01-14 22:33)
    Piotr Pietak: Prezes jest skonczony...
    Jaroslaw Kaczynski jest juz starcem
    Jaroslaw Kaczynski, to widac, jest juz starcem, za dwa lata bedzie czlowiekiem nie nadajacym sie do pelnienia obowiazków nie tylko premiera. I o tym Antoni Macierewicz wie, bo to widzi ...mowi Piotr Pietak
    Piotr Pietak to byly wiceminister spraw wewnetrznych i administracji w rzadach PiS - w latach 2006-07. W PRL-u byl opozycjonista i prowadzil podziemna dzialalnosc
    wydawnicza (jako red. nacz. "Wiadomosci Dnia" z lat 1980-81).
    W ostatnich latach wslawil sie tym, ze emocjonalnie skrytykowal prezesa PiS za wywiad opublikowany w "Gazecie Polskiej". - Dlaczego sie kompromitujesz, czy szajba ci juz tak odbila, ze wierzysz w bajki, które sam wymyslasz? - pytal.
    I wskazywal na - jego nikle zaangazowanie prezesa PiS w dzialalnosc opozycyjna
  • ~gus
    (2014-01-15 00:00)
    We wszystkich poprawnych mediach, jest pełno Palikota, jakby miał co najmniej 30% poparcia, a jest 1%.
  • ~słowianin
    (2014-01-15 00:33)
    No tak... Palikot... To ja rozumiem! Śmietanka POlityczna... Ale nie łudźmy się... I tak go wybiorą...W warszawskim STS-ie była kiedyś piosenka z takim refrenem:
    "...Ludzie to lubią, ludzie to kupią
    Byle na chama, byle jak i byle głupio..."
    To reprezentuje Palikot i jego partia... A i tak kochani rodacy będziecie na tego bałwana głosować...