• ~wojenny Disney
    (2013-12-04 11:56)
    znów "nasi matki, nasi ojcowie" - to już obsesja. i równie bliska prawdy...
  • ~mały CZESIO
    (2013-12-04 22:58)
    Charakteryzacja aktorów, po tym co widać na zdjęciach, nie sprawia wrażenia
    ludzi z '44. Tak jak kobiety w " Stawce ..." , a to było raptem 23 lata po wojnie.
  • ~acha
    (2013-12-08 19:18)
    Oj oj, znów mi wygląda na kicz. To byłoby straszne i wstyd
  • ~jorg
    (2013-12-05 11:06)
    do wnerwionego to nakrec sobie o tym film i zatytuloj mordy polakow na hanysach lub podobnie bo gdzie warszawa a gdzie katowice no i co ma do tego powstanie warszawskie
  • ~wnerwiony
    (2013-12-05 09:56)
    do a volksdojcz u wlazdy-nie nie jest to pokazane ale pokazane jest jak polacy mordowali i to po wojnie np.Ślązaków by załapać sie na ich domy
  • ~Urb@
    (2013-12-05 09:11)
    Ciekawe czy autorzy filmu cokolwiek powiedzą o tych którzy przez swoją głupotę lub wrogą działalność na rzecz Sowietów (Okulicki) doprowadzili do tej tragedii
  • ~aldi
    (2013-12-05 06:15)
    Nie jestem przekonana, czy amerykanin moze wczus sie i odaddac groze sytuacji w Powstaniu. Oni nigdy nie mieli okupacji i nie sa w stanie sobie tego wyobrazic. Bo co innego front, gdzie byli a co innego miasta i to tak specyficzne jak Warszawa. Wystarczy porownac "Liste Szindlera" z " Pianista".
  • ~mirslak
    (2013-12-05 05:57)
    Chciałbym żeby ten obraz nie został spierd**ny TANIOCHĄ polskiej kinematografii.
    Jeżeli już ktoś robi film na poważny temat to należy to zrobić jak należy albo wcale nie robić.Jestem świeżo po seansie Stalingradu (2013) i Westerplatte ,poprostu przepaść!!! oczywiście na korzyść Stalingradu. Jeśli ma być podobnie z tą produkcją to lepiej zrobić teatr TV.
  • ~pol anka
    (2013-12-04 22:08)
    tak po fotkach nie rozpoznałem, to chodzi o powstanie warszawskie to z sierpnia 1944 roku, w Polsce. 20 tyś. ofiar wsród powstańców, 200 tyś. wśród ludności cywilnej, i zrównanie Warszawy z ziemią. A może to film "Okulicki, człowiek z pasją"
  • ~Robi
    (2013-12-04 11:40)
    Kiedy w Polsce skonczy sie druga wojna swiatowa.