• ~IV RP
    (2013-09-06 09:30)
    Teraz niech nakręci film o rodzicach kurdupla-prezesa ! Jak w PRL cenzorka absolwenta listy IPN-00945/548 za pobory latała do Anglii na zakupy ? Jak służby przygotowywały ojca do projektowania ambasady USA ? czy jest to możliwe aby w tym czasie opiekun Polski przypadkowo wybrał ojca do projektowania bo nie miał uprawnień ! w tym celu jak można przeczytać w internecie został wysłany // przez kogo ? // na kursy do Anglii i Holandii ? Kaczyński jest autorem słow ,, kto w PRL jeżdził na zachód to był TW " ? Czy to dotyczy rodziców ? czy to dotyczy nie mogącego żyć bez sekretarki i szofera wielki opozycionista który został zaopiniowany przes SB na studia do Moskwy Zbysiu Romaszewski który osłabiał ich gospodarke systematycznie pił ! za te zasługi ostatnio Sąd zasądził wysokie odszkodowanie !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-06 12:32)
    he he jak sie złoszczą POmiotki i towarzysze Kiszczaka.
  • ~moherowy ninja
    (2013-09-06 11:58)
    re tylko pytam:
    z poziomu Twojego wpisu wnoszę iż mam do czynienia z geniuszem pasionym sterydami pislamu :)
  • ~student
    (2013-09-06 12:33)
    Czy jest wątek o cotygodniowych wygranych w toto-lotka?
  • ~LEKARZ
    (2013-09-06 11:59)
    SPOKOJNIE PiSDZIELCY, I TAK ZADNE MEDIA NA SWIECIE NIC O TYM CZY INNE POLSKIE NEWSY NIE PODAJA, ANI SLOWA, A O WASZYM KURDUPLU NA NIKT NA SWIECIE NAWET NIE SLYSZAL, SPYTAJ SE NA ULICY W SAN FRANCISCO CO JEST SMOLENSK :) LOL
  • ~bodzio
    (2013-09-06 12:23)
    na chama juz serwujecie nam tego bufona .
  • ~moherowy ninja
    (2013-09-06 12:04)
    re HEHE:
    film powstanie jak tylko pislam zawładnie tym biednym krajem, niestety.
    W pierwszej kolejności powstanie książka napisana przez Jarka lub któregoś z jego przydupasów. Książka ta automatycznie stanie się lekturą szkolną w polskich szkołach no i jeszcze może w gruzińskich. Naturalna kolej rzeczy to film. Wytwórnia filmowa im. Lecha Kaczyńskiego przedstawia film pt. O dwóch takich co rozbili samolot. Dystrybucja na terenie Polski i Gruzji. Oczywiście dzieci w szkołach muszą to obowiązkowo zobaczyć.
  • ~gość1
    (2013-09-06 11:55)
    http://wiadomosci.onet.pl/wenecja-2013-gosc-numer-jeden/wf0xh
    Więc były pustki? Balonik jest pompowany?
  • ~jarek pisuarek
    (2013-09-06 12:09)
    to nie prawda że wałęsa skakał przez płot ! to lechu po plecach jarka właził !
  • ~Kaska
    (2013-09-06 12:11)
    Nie widze zdięc publicznosci hahahahaha .Na onecie piszą ze sale swiecił pustkami