• ~wój
    (2013-06-20 06:29)
    Biedaczka, wygląda na ofiarę Oświęcimia.
  • ~bodzio
    (2013-06-23 19:12)
    to ze jest chuda to moze I wynik jakiejs choroby ale to ze brzydka jak noc listopadowa to juz nie jest wynikiem choroby .Tak wiec prosze nie pluc I nie wyzywac ludzi od troli .
  • ~sam nie wiem
    (2013-06-19 20:58)
    Nie wiem dlaczego, ale jakoś w ogóle mnie to nie poruszyło. Jestem normalny?
  • ~Facet
    (2013-06-19 14:14)
    Mam pewne obawy co do jej zdrowia.Po drugie nie wiem kto by się odważył na seks z takiej postury kobietą.Można ją załamać ewentualnie dostać odcisków.
  • ~minn
    (2013-06-22 21:18)
    Pani Agata walczyła z ciężką wyniszczającą chorobą...ale najlepiej pluć jadem co nie wstrętne trolle i chamy!!!
  • ~góral
    (2013-08-23 22:33)
    a ja sie z tym wszystkim musze nie zgodzić,też myslalem ze plecy robią swoje ,nie do końca,bardzo dużo oglądam filmów.i jestem wymagającym widzem,i mi ona bardzo podoba sie w tej roli,nie gra sztucznie jak wiekszość,być moze spasowala w role siostry zak.napewno dużo lepiej gra niż wiekszosc tych plastikowych polskich aktorów.np ostatnio oglądałem tajemnica westerplatte i pierwsze 5 min.mi sie podobało.dopuki nie zaczeli sie pokazywać wszyscy serialowi aktorzy,az mi sie żygac zachciało i film mi odrazu zbrzydł,bo nie wiedziałem czy to t.westerplatte czy na wspulnej
  • ~Wanda z Chorzowa
    (2013-10-10 11:48)
    Piękna ,utalentowana, karierę aktorska zaczęła wcześniej niz profesor Buzek polityczną. Ona znana za granicą. Jak Profesora wybrali to Niemcy pytali : kto to ?
    Odpowiedź brzmiała ; ojciec Agaty Buzek. W tym czasie była znana aktorką teatralną. Poza tym Super Człowiek i Osoba
  • ~gruby
    (2013-06-20 21:57)
    Ojcu zabrakło rozumu. Córce - ciała. Coś w tym jest.
  • ~statham
    (2013-06-20 00:27)
    ale ona jest ochydna
  • ~JAROSLAW,JAROSLAW
    (2013-09-28 21:31)
    RODZICOW SIE NIE WYBIERA A WY BURAKI SPOD BIALEGOSTOKU LUSTRA NIE MACIE ,TO SPOJRZCIE NA SIBIE.