• ~kozik
    (2013-05-28 08:47)
    Żenada. Wprawdzie jak mawiali starożytni "gust nie podlega dyskusji", ale wybór 3 pierwszych świadczy, że rodacy w większości mają niestety gust niski. Komedie Barei są dobre, ale to jednak tylko zabawne kicze. Taki jeleń na rykowisku, ale na wesoło.
  • ~ads
    (2013-05-28 07:37)
    film rejs na pewno nie to propaganda
  • ~rk1
    (2013-05-28 11:28)
    ...a najlepszy RANCZO
  • ~Bader
    (2013-05-28 08:57)
    jest jeszcze jedna nacja w europie której produkcja filmowa bez wsparcia z zewnątrz jest równie "mocna" co nasza.
  • ~bjp
    (2013-05-28 09:11)
    Kompletna porażka. To tak jak "majteczki w kropeczki" wygrałyby z walcami Strausa. Moim zdaniem, najlepszym filmem jaki kiedykolwiek oglądałem, łącznie z zagranicznymi, była pierwsza, nieocenzurowana /przez samego Wajdę/ wersja Ziemi obiecanej. Na tym poziomie gry aktorskiej, scenografii, zdjęć o scenariuszu nie wspomnę, itp. nigdy nic lepszego nie było i już nie będzie.
  • ~zniesmaczonyPO
    (2013-05-28 09:28)
    zgadzan się z bip "Ziemia Obiecana" to najlepszy polski film, a takze jeden z 3 najlepszych na swiecie.
    nieporozumieniem jest zamieszczenie tu "Dzień swira" i Rejs to zupełnie przecietne filmy w naszej historii jest duzo lepszych filmów - poczynajac od filmów: Kanał, Baza ludzi umarłych, Potop, Pasazerka, Sanatorium pod klepsydrą ...
  • ~harpun
    (2013-05-28 09:52)
    Same komedia! Jakaś kpina. Ranking internautów nie powinni w ogóle czegoś takiego publikować... no ale kliknięcie i obejrzenie reklam się liczy.
  • ~Jack
    (2013-05-28 11:15)
    Pawiany znowu naciągają żeby klikać. Ni jak to się ma do polskich filmów i wszyscy o tym wiedzą!
  • ~usa
    (2013-05-28 22:44)
    ZIEMIA OBIECANA !!!
  • ~sig_9
    (2013-06-12 08:46)
    Ta lista to jeszcze jeden dowod na poglebiajaca sie glupote Polakow. Wszystko wskazuje, ze ten smieszno-zalosny kraj nadwislanski wkrotce sie znow rozleci i nie bedzie to zadna strata dla cywilizacji europejskiej. Miejmy nadzieje, ze wiekszosc terytorium przejma Niemcy, a Ruscy tylko wschodnie, kaczystowskie wojewodztwa.