• ~lola
    (2013-05-10 09:25)
    O nie. Zdrojewski i PO zle wrózy temu filmowi. Fe
  • ~jacek43
    (2013-05-10 09:30)
    fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  • ~któś
    (2013-05-10 10:07)
    Czyli będzie o wartościach współczesnej młodzieży takich jak: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
    Owa młodzież POkazała dobitnie gdzie te wartości ma głęboko podczas walki o KRZYŻ pod Pałacem Namiestnikowskim.
  • ~007
    (2013-05-10 10:39)
    Bo te wszystkie "gwiazdy" już zginęły w POkłosiu i POwstaniu w getcie.
  • ~wjw
    (2013-05-10 10:41)
    Może by przestać z tego powstania robić kult. Było to bez wątpienia najgorsze powstanie na którym parę osób chciało sobie coś ugrać kosztem tysięcy ofiar i bezmiaru cierpień. Do tego teraz stawia się im pomniki zamiast osądzić i skazać.
    W normalnym kraju jego autorzy mieliby sąd wojenny. Co dziesiąty powstaniec miał "jakąś" broń. Gołymi rękami nie da się zwyciężyć z uzbrojonym po zęby przeciwnikiem.
  • ~leming z dużego miasta
    (2013-05-10 11:00)
    powinna zagrać Janda, Stuhr, Kondrat, Ferdek Kiepski, i wszyscy którzy poparli Komoroskiego
  • ~Zośka
    (2013-05-10 11:03)
    Nie ufam platfusom!!! To będzie kolejna kompromitacja polskojęzycznego kina.
    Dopóki TuSSk ze wspólnikami nie trafią do więzienia, jad PO-dłości będzie zatruwał nasz kraj... To jest wnuk Wehrmachtu, na Kremlu oklepany po plecach jak łasa kobyła. Ten sam co przed zamachem smoleńskim, na molo w Sopocie szeptał Putinowi sekrety do ucha, a po zamachu nadzoruje śledztwo w swojej sprawie.
  • ~Trefl
    (2013-05-10 11:06)
    @wjw - coraz większe wygibasy przygotowują WAM na Łubiance, aby nam obrzydzić pamięć powstania. W roku ubiegłym uczczeniem rocznicy Powstania miały być wypięte nagie pośladki Madony na Stadionie Narodowym. I widzisz, jak wyszło ? Coraz trudniej ukryć, na co są wydawane publiczne pieniądze... Mam dla Ciebie radę: kupujcie walizki, bo koniec wasz bliski.
  • ~aVoX
    (2013-05-10 11:17)
    Jak różowi łajdacy z Platformy Oszystów biorą się za filn o powstaniu, to oali idzie o oplucie pamięci Powstańców, albo o geszef na KRĘCENIU ... ... LODÓW
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2013-05-10 12:38)
    JONSKIEGO Z SLD POWINIEN ZAGRAC W TEDY BEDZIE ZNAL PLSKA HISTORIE
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.