• ~zyg
    (2013-04-15 08:52)
    Przepiekna kobieta. To były aktorki, nie dzisiejssze strzygi i kosciotrupy
  • ~ertetr
    (2013-04-16 08:10)
    zdecydowanie ładniejsza od Zośki Loren !!
  • ~fan
    (2013-04-15 07:44)
    była ładna ale posiadała 'coś'z wloskiej brzydoty
  • ~Gosc
    (2013-04-15 10:05)
    przesliczna kobieta ale drugie zdjecie to na pewno nie Claudia
  • ~luk1407
    (2013-04-15 09:09)
    Bóg Ojciec - Ostatnie wezwanie do ateistów---Orędzie nr 242 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano sobota, 5 listopad 2011, godz.13.00---Moja córko, ludzkości okazana będzie teraz Ręka Mojego Miłosierdzia, ponieważ bliskie staje się przybycie Mojego Syna. Wszystkim tym dręczonym w zamieszaniu duszom mówię: Ufajcie we Mnie, Boga Ojca. Ja, który stworzyłem każdego z was z Miłością i Współczuciem, chcę uratować każde Moje drogie dziecko. Nie chcę utracić żadnego z was, włącznie z tymi, którzy ze Mnie szydzą. Przyszykujcie się na Największy Dar, który został dla was przygotowywany. Zapobiegnę porwaniu was przez szatana, jeśli Mi na to pozwolicie, gdyż Ja nie mogę zmusić was do przyjęcia tego Aktu Miłosierdzia. Co Mnie zasmuca to fakt, że wielu z was odrzuci tą Rękę Mojego Miłosierdzia. Nie będziecie wystarczająco silni, ale mimo to, gdy będziecie świadkami Prawdy, jaka będzie wam ujawniona podczas Ostrzeżenia, spróbujecie uchwycić się Jej, jak ostatniej deski ratunku. Musicie prosić Mnie o siłę, aby umożliwić Mi uratowanie was od wiecznego potępienia. Po raz ostatni wzywam zwłaszcza ateistów. Nie odrzucajcie Prawdy, gdy zostanie wam ona udowodniona. Jeśli tak uczynicie, będziecie utraceni dla Mnie na zawsze. Bóg Ojciec
  • ~Anakonda
    (2013-04-15 10:26)
    Ona, Sophia Loren i Brigitte Bardot to były gwiazdy, cudne istoty. Dzisiaj też są piekne kobiety czemu nie ale one były najpiekniejsze.
  • ~Alinka
    (2013-04-15 10:58)
    Na drugim zdjęciu powyżej jest Anouk Aimee (nie Claudia). Niezbyt urodziwa aktorka znana głównie z filmu ,,Kobieta i mężczyzna"(!966)
  • ~mark_1977
    (2013-04-15 11:26)
    To ładnie z waszej strony, że nie popsuliście efektu, publikacją obecnej fotkę jubilatki.
  • ~satyr
    (2013-04-15 11:39)
    Przemija uroda w nas.
    http://www.youtube.com/watch?v=5wkTMvCxJwA
  • ~Don Myszores
    (2013-04-15 12:01)
    Trzecie zdjęcie od końca. Nie Peter Sellers, ale David Niven.