• ~Kryst
    (2013-03-24 13:40)
    Jaki piękny wiek !!! 200 lat w zdrowiu i w tak pięknej kondycji !!!
  • ~les
    (2015-07-15 15:12)
    Pan Emil Karewicz jest wspanialym aktorem,byl I nim pozostanie,zycze mu 200 lat zycia niema juz takich aktorow jak SWIETEJ PAMIECI Stanislaw Mikulski,Wolejko,Glinski,Kobiela,Sempolinski,czy tez Dymsza nie zapominajac o Bodo,ktory perfidnie zostal zamordowany w lagrze,Pan Emil Karewicz to porzadna Polska klasa kina I teatru I mlodsi aktorzy powinni brac wlasnie przyklad z tej klasy aktorow ktorzy perfekcyjnie wykonuja sztuke grania,pokazania swoich umiejetnosci,Panie Emilu 200 lat zycia usmiechu na codzien I prosze pamietac ludzie Pana kochaja za to ze dal nam Pan to co nigdy nie zobaczymy czegos porownywalnego w wykonaniu innych aktorow Polskich
  • ~mario
    (2013-03-13 13:28)
    Panie Emilu - sto lat, jest Pan wspaniały
  • ~fanstawki
    (2013-03-13 23:22)
    Kopę lat panie Emilu !
  • ~kinoman
    (2013-03-14 12:33)
    A ja pamiętam też rolę pana Karewicza w filmie "Baza ludzi umarłych" gdzie wystąpił razem z takimi wielkimi /moim zdaniem/ aktorami jak pan Kęstowicz czy Kłosowski/ śpiewał piosenkę Harmonia z cicha na trzy czwarte rżnie/ . W tamtych czasach jako kilkunastoletni chłopak oglądałem tan film w kinie z wypiekami na policzkach. Inną rolę pana Karewicza z młodzieńczych lat jaką zapamiętałem to Jagiełło w "Krzyżakach". Bardzo lubiłem oglądać pana Karewicza w jego kinowych rolach. Życzę panu panie Emilu dużo zdrowia i pogody ducha oraz oczywiście 200lat wspaniałego życia.
  • ~buws
    (2013-09-25 01:47)
    pan Emil Karewicz to moj ulubiony aktor na polskiej scenie to numer jeden 1000lat panie Emilu w zdrowiu i dobrej kondycji chyle glowe przed panskim kusztem
  • ~stara fanka
    (2013-04-11 19:09)
    Gratuluje kunsztu aktorskiego i zycze wielu dni i lat w zdrowiu i szczesciu.
  • ~tomek
    (2013-03-13 17:35)
    szacunek i zdrowia zycze Panie Emilu
  • ~HAMS KLOS
    (2013-03-13 17:33)
    BRUNER 200 LAT W ZDROWIU !!
  • ~Www
    (2017-07-11 17:45)
    150 lat w dobrej kondycji i zdrowiu jest Pan wspaniałym aktorem wzorem do naśladowania dla młodego narybku aktorskiego tak jak Św pamięci Witold Pyrkosz :-D