• ~wow
    (2013-03-06 15:04)
    i wystarczy !!!
  • ~Marek
    (2013-03-06 15:42)
    Bardzo podobają mi się posty i życzenia. Przyłączam się do nich. Są szczere i prawdziwe.
  • ~srutututu kawal drutu
    (2013-05-23 23:55)
    Oddał pieniądze amber golda? Jak to się stało, że córeczka nie poniosła kary za śmierć Frykowskiego? Jak to załatwiono?
  • ~to widać
    (2013-04-01 16:05)
    Reżyserem byl niegdyś niezłym może bo parę filmów mu się udało ale jako człowiek to męda i zdrajca bez honoru,owładnięty narcyzmem, ale to u tej nacji chyba epidemia lub genetyczna cecha plemienna...zdaje się.
  • ~Sdziadek
    (2013-03-23 22:05)
    Aoddal już pieniądze klijetow amber gold które za...l na nakręcenie filmu o ,,Bolusiu"" ?!?!?
  • ~Sdziadek
    (2013-03-23 21:56)
    87 lat tego gościa potwierdza słowa;; ,,zlego, szybko diabli nie biora."
  • ~Urodzinowe życzenia
    (2013-03-11 12:11)
    Pies ci mordę lizał.
  • ~Wajdy jako kanał
    (2013-03-07 07:34)
    Władza komunistyczna za pewne usługi potrafiły się odwdzięczyć. Wajda mógł robić te swoje filmy, ale w komunie było powiedzenie ,że nic za darmo. Pamiętam, że jak byłem niewolniczo w Wojsku Polskim, gdzie wykonywałem czynności gospodarcze przez dwa lata za darmo, to dowódca plutonu powiedział - pojedziesz na jednodniową przepustkę , ale co ja z tego będę miał . Chciał złodziej łapówy. W mojej ocenie Wajda miał skanalizować i podać kontroli aktorów , którzy byli w stosunku do ówczesnej władzy niepokorni. Większość przeżyła, ale np. Cybulski i może jeszcze paru niestety nie. Wajda robił te filmy po 1956 roku w okresie tzw. odwilży. Były wtedy tzw rachunki krzywd i ktoś musiał te rachunki skanalizować w określonym kierunku aby nie rozsadziły ówczesnego systemu i Wajda się do tego znakomicie nadawał.
  • ~Kaczor został męczennikiem w Smoleńsku
    (2013-03-07 07:08)
    ~emeryt2013-03-06 15:54
    Jedyne co potrafią te PiS-dzielce to pluć jadem. A on dla potępienia tragedii katyńskiej zrobił więcej niż wszystkie nasze rządy z pisowskimi włącznie,


    Kaczor został męczennikiem w Smoleńsku dlatego Ruskie wyemitowały film o Katyniu, ale dla niektórych ofiara z życia to mało, bo tylko by kraść chcieli i donosić reżimowi za profity bezkarnie.
  • ~filmoznwca
    (2013-03-06 23:36)
    Podły i skazany na klęskę byłby naród, który umie tylko opluwać swych najwybitniejszych przedstawicieli. Na szczęście wierzę, że ci , którzy wpisali tu te złe słowa, są w mniejszości.
    SZANUJĘ I DUMNA JESTEM Z ANDRZEJA WAJDY _ WIELKIEGO REŻYSERA. ARTYSTĘ HONOROWANEGO NAJWAŻNIEJSZYMI NAGRODAMI NA ŚWIIECIE, TWÓRCY TAK WIELKICH FILMÓW JAK ZIEMIA OBIECANA< CZŁOWIEK Z MARMURU< POPIÓŁ I DIAMENT< WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ. KTO JEST DUMNY Z WAJDY NIECH SIĘ TEZ WPISZE.