• ~qwa
    (2013-03-05 13:31)
    GŁUPI ZAKŁAMANY H...
  • ~Mars
    (2013-03-05 10:07)
    Czerwona gwiazde a nie Orla Sturhowi. Sturh jeszcze sie nim udlawisz ty bolszewicki szczochu. Niech cie Pieklo pochlonie Sturh razem z twoim ojcem alfonsem!
  • ~LAS
    (2013-03-05 09:28)
    Bojkot i infamia dla dobrze oplaconych zawodowych opluwaczy polskiego domu!!! Panie stuhr, pasikowski...
  • ~~deru
    (2013-03-05 09:30)
    Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? = Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " inernet. Na tydzień, miesiąc... rok... do skutku. Będzie z niego jakaś korzyść w miejsce straty czasu. Wszyscy powinni rozesłać na wszystkie prywatne kontakty - do 1-go maja. I jednego dnia - 1-maja - wszyscy wklejamy? Może wystarczy raz... (a dobrze)?
  • ~NorvidNH
    (2013-03-05 09:38)
    Wot gieroj. Po maśle prosto i rawno zagrał gawno!
  • ~szmętnie
    (2013-03-05 09:49)
    o Maciej "Cedynia" Sztur nawet dostał za policzek dla Polaków nagrodę od braci Czosnkowych
  • ~a POwiatowy dostał jakiś medal?
    (2013-03-05 09:57)
    Towarzystwo w wzajemnej adoracji...
  • ~m-70
    (2013-03-05 10:00)
    Jak czyta się tej strony, to opluwanie Polski i jej Obywateli najlepiej wychodzi zwolennikom niszczenia tj. - PiSu,GPC i NDz. Dlatego tak "pięknie" tu brzmi "miłość Bliźniego" co każdego Chrześcijanina, może doprowadzać tylko do rozpaczy.
  • ~indoktrynator czerski
    (2013-03-05 10:01)
    Maćko z Bodańca nie martw się zawsze Michnik może dołożyć to dzieło do Gie Wu, przedszkola można spedzić, gimnazjalistów zamiast matmy, a maturzysta nie zda matury jak nie obejrzy...
  • ~SIEROZA
    (2013-03-05 10:01)
    JAK ON MOGL ZAGRAC W TAKIEJ TANDECIE OKLAMANEJ!!!