• ~sabała
    (2013-02-09 10:22)
    "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
  • ~opinia
    (2013-02-13 23:39)
    Zdecydowanie zgadzam się z opinią że to "najgorszy film", w życiu czegoś tak pustego ,debilnego, nieśmiesznego wręcz obrzydzającego oglądanie nie widziałam. Wybrałam się na ten film z chłopakiem, nic wcześniej nie wiedząc o jego ocenach/komentarzach/recenzji przyciągnęła nas obsada ... Po niecałych 15 minutach oglądania filmu wyszliśmy z kina... NIGDY W ŻYCIU NIE WYDALIŚMY PIENIĘDZY NA WIĘKSZE ********** Nie wiem jak ktoś mógł mieć tak nasrane w głowach żeby napisać taki scenariusz , żeby chcieć zagrać w tym filmie, żeby w końcu cos takiego wydać i sprowadzić do Polskich KIN... NIGDY TEGO NIE ZROZUMIEM...
  • ~eryk
    (2013-02-14 22:20)
    Widziałem ten film. A raczej jego część... Wytrzymałem 30 minut !!!
    Tak daleko posuniętego debilizmu nie widziałem jeszcze w swoim życiu.
    Reżyser który to nakręcił to jakiś psychiczny osobnik. Ale jeszcze większymi debilami są ci co takie filmy zakupują np. do kin. Ja byłem na tym w kinie Helios. Czy debile z Heliosa wiedzą co kupują? Czy któryś z debili odpowiadających za dobór filmów wiedział co kupuje? Czy może oni również mają tak starganą psychikę?
  • ~zdzich.
    (2013-03-08 12:47)
    Niebyłem na tym filmie i niepójdę,jak wynika z opinii-szajs.Wolę tą kasę przepić.chyba że zadarmo ze względu na Halle Berry.ona jest zaj---ta.
  • ~7688
    (2013-08-10 21:28)
    fajny film
  • ~lolo
    (2013-08-10 21:27)
    no film ********* nie rozumiem innych tacy sa no tacy lol ja bym tu powiedzial ze to najlepszy film swiata
  • ~Lopezeku
    (2013-08-10 21:28)
    superowski film nie rozumiem innych
  • ~Blackhawk83
    (2014-05-19 04:23)
    Wypaśny film, najwidoczniej większość nie ma poczucia humoru, lub woli jakieś badziewiarskie mdłe komedie - to jest film hard-core i właśnie o to chodzi, to taka "Piła" wśród komedii.