• ~nollet91
    (2013-02-02 01:16)
    ~z drogi napadniety i okradziony2013-02-01 21:08

    Ukarac - bandziorow - z PARAGRAFU - 92- 1-- ODEBRAC POBORY I ZAMKNAC - W CIEMNICY I BATY NA DUPE- bo okradaja narod - banda- nierobow i obibokow / OBNIZYC PLACE - O 60 %// niech zobacza jak sie zyje za- mniej niz - 1000zl- i bez zasadnie - karac- porzadnych obywateli - TO BANDYCI - Janosik to byl gosc ?

    III RP ma policjantów na swoją miarę! Ich działania są gorsze od działań pospolitych bandytów! To samo dotyczy sędziów i prokuratorów, toż to swołocz, to bydło, wystrojeni w togi i mundury policyjnych bandytów. Nic, absolutnie nic, nie usprawiedliwia tego bandyckiego czynu. Kobieta nie jest zagrożeniem dla społeczeństwa, nie zapłaciła kary grzywny nałożonej z tytułu ustawy karno skarbowej. Nic nie stało na przeszkodzie, by przyjść po nią rano, zaczekać aż załatwi sobie opiekę nad dziećmi, powiadomić sąd o zaistniałej sytuacji i czekać na decyzję sądu, na piśmie, nie na gębę. Wszyscy zbrodniarze zatrudnieni w aparacie przemocy zawsze i wszędzie swoje zbrodnie tłumaczą wykonywaniem rozkazu. Tylko i wyłącznie rozkazy wykonywali gestapowcy mordując podczas przesłuchań ludzi, podobnie siepacze UB, NKWD. Nie ma żadnego wytłumaczenia, ten czyn aresztowania kobiety, zabrania dzieci, jest z gatunku zbrodni przeciwko prawom człowieka! Takie bydlaki nie powinny pracować w policji ani w sądach! Policja wpada do nas z drzwiami, bijąc ludzi, wybijając zęby, demolując mieszkania, bo jakiś policyjny gnój pomylił adresy! Wszystko jest w porządku, tylko adres pomylony. Ale pod właściwym adresem już można wybijać zęby, łamać kości, wyłamywać ręce, demolować mieszkanie, rzucać granaty hukowe!?. Wszyscy widzimy w TV od czasu do czasu akcję bandziorów z policji. Zatrzymanie pospolitego przestępcy, złodzieja, oszusta, handlarza prochami czy nawet bandziora. Zamaskowani policyjni bandyci ryczą na ofiarę, rzucają nim o ziemię, butem przytrzymują jego głowę przyciskając do ziemi, pomimo, że zatrzymany ma już skute do tyłu ręce! Policyjne bydlaki zadają mu celowo ból, to urodzeni zwyrodniali sadyści! Po co tacy zbrodniarze pracują w policji? Chowamy nowe zastępy gestapowców, ubeckich oprawców, zwyrodnialców? Częsty to widok, dwóch rosłych policyjnych bandytów w maskach prowadzi zatrzymanego! Zatrzymany ma ręce skute z tyłu kajdankami, oni są pół kroku z tyłu i wyłamują mu skute ręce zmuszając by się maksymalnie pochylił i tak pochylonego wloką. Nic nie usprawiedliwia takiej formy zatrzymania, oprócz zwyrodniałego sadyzmu, wyłącznie sadysta jest zdolny do takiego zachowania! Zatrzymany jest totalnie obezwładniony, po co go katować, po co?
    Podczas manifestacji w Warszawie zwyrodniały policjant Czajka dopadł uciekającego demonstranta, psiknął mu w oczy gazem i na naszych oczach kopał go w twarz, przewróconego kopał w głowę. To działo się na naszych oczach i to bydle nadal pracuje w policji! Prostytutka w todze sędziego uznała zwyrodnialca niewinnym, ofierze zwyrodnialca wymierzyła karę 200 złotych grzywny. Ten kraj stał się już krajem faszystowskim, policyjnym, z bezkarną zwyrodniałą policją, z mordercami w togach i mundurach policyjnych.
    Taka jest prawda o III RP.
    Prezydent państwa wynajmuje przyjaciołom z USA pomieszczenia do torturowania i mordowania obywateli innego państwa i nie czuje się wspólnikiem tych zbrodni, a przecież jest wspólnikiem, jest takim samym zbrodniarzem jak ci, którym wynajął lokal do mordowania!
    Ilość policji, służb specjalnych, straży miejskich, różnej maści ochroniarzy, wielokrotnie przewyższa ilość policji w PRL! Tamta milicja nie nosiła masek, nie ukrywała swoich zbrodni sadyzmu pod maską. Policja, która zabrała tę kobietę do więzienia, umieszczając w środku nocy dzieci w domu dziecka, jest okazem zwyrodniałych sadystów, to doskonały materiał na morderców i ludobójców! Oni nie wiedzą, co to litość, co to współczucie, zrozumienie, co to człowieczeństwo. Są zdolni chwycić dzieci za nogi i roztrzaskać im głowy o mur, tłumacząc, że wypełniali tylko swój obowiązek i zrobili to zgodnie z procedurami. III RP nie są potrzebni mordercy w mundurach policjantów ani w togach sędziów i prokuratorów. III RP musi natychmiast pozbyć się tych zwyrodnialców, Natychmiast, zanim ci zbrodniarze zaczną nas mordować wykonując rozkazy i zabijając zgodnie z procedurami!
  • ~UFO MARK VII
    (2013-02-02 01:19)
    ABSURD ZA ABSURDRM, A ZA TYM ABSURDEM JESZCZE JEDEN ABSURD!!!

    ...I po kropce nad "i" wszyscy uczestnicy HUNTY MOBUTU POLAND KANTY CZYŃTA TSUNAMI MIAMI NAKAMICHI SUSHI przebiegli się wokół Pałacu Kultury, by zaczerpnąć trochę politury od buma z Dworca Centralnego podczas spożywania wyżebranej kawy wieczornej z wkładką regeneracyjną w towarzystwie kasjerki z kasy fiskalnej nr 460 na socrealistycznym obramowaniu fontanny przeznaczonym na poczekalnię dla pasażerów parlamentarnej V kolumny samochodów (co to nie doleciały do Smoleńska) wraz z kierowcami i paliwem z mieszanej z trotylem marychy zarekwirowanej na posterunku nr 7 podczas ostatniego kuszenia rakowieckiego w celi niejakiego Starucha Naszego Przewodnika Duchowego i Wroga Osobistego nr 8 Pierwszej Dyni Fregaty pełnomorskiej RP nadziewanej fiszbinami ze złotym warkoczem kujawskim z pierwszego tłoczenia - Halloween czas zacząć i Dreamlinera okrakiem dosiąść z chanukiją po lewicy w charakterze żyrandola i jutrzenki swobody - a już nasz umiłowany konwojent Albin Siwiec Kaliszowym zwyczajem siedzi w przedziale kolesiowym III klasy po szczekocińskiej katastrofie, z nieważnym powrotnym biletem PKS do ziemi kaliskiej (Durczok mimo to dziurkuje bilet pryncypialnym ostrzem krytyki, po czem wrzuca, podrzuca, podaje wprawnie z woleja do Sedesa z Bakelitu, co chciał kiedyś być Talesem z Miłgoraja, ale go zniosło z trasy slalomu niepokoju niemoralnego; na pocieszenie caryca-gołębica w głębokim dekolcie-rozkroku spuszcza niestety tylko wodę do zmywania win ojca i syna, i ducha wszelkiego - bo jej majtek we właściwym spuszczalskim fasonie akurat zabrakło, wodzirej w Tałesie z Rapaportu oferuje tango ci-pa-mięta-w-tę-noc-w-tata-raku w promocji na CD-w-MP3 i tlumaczy się, że-nie-pa-mięta-przez-kogo-mięta (szczegóły podobno na CD), a my stoimy gapiąc się pożądliwie na ten 6-osobowy cotygodniowy przedział morderców i na ich duchowego przewodniczącego, z nosem rozpłaszczonym na szkle kontraktowym okrągłostołowym okrągłym judaszowym bez klamki, a oczy nasze w słup!) i widzimy jak zwolniony aresztant Szejnfeld z wolna wdzięcząc się z wdzięczności wobec swej niespodziewanej wolności całuje, polizuje, akcentuje z nosowym zasmarkanym uśmiechem zawodowego cmokiera (Michnikowski by tego lepiej nie zagrał!!!) wyrastający nam przed dziobem "Titanica" czubek betonu głowy Aleksandra Kwaśniewskiego utwardzony zakwasem gajowego Bochenka powszedniego "Mordy Waszej" filipińskiego, z dodatkiem szczypty dziegciu i kaszubskiej tabaki plus(k)owej jazdy rowerowej bez kierownika składu-ładu, ale z naczelnikiem Gadu-Gadu i dopływamy bez trzymanki z podWARszawskich Marek do Bufetu przy Arsenale, traficie bez przewodnika górskiego, ale za to na Lato, Boniek dydy z ustami Grodzkimi jak malina, ukraina, tu się wygina ryj Stalina, Gowina, Argentyna - każdego członka tej zgrai poprzecina lokomotywa Tuwima w siódmym wagonie von Paulinów pod Stalinogrodem, same grubasy, kiełbasy wyborne, wyborowe, wyborcze długie, expose krótkie, a farbowany orzeł biały z obrezanym ogonem, czyli teraz to taki raczej marny czarny kruk blaszany w milionie egzemplarzy na tasiemce nanizany jak wrony bociany szpaki sroki po transformacji nastrojowej w koguciki na druciku podsłuchu telefonicznego albo jak nuty melodii granej indykowi, co kiedyś myślał, a teraz już nie - bo nie lzia - tylko leży na desce i nie podskoczy nikomu, a zwłaszcza tym, co to na lichym poletku haratają i pretendują do łask bogini z pozłacanego bursztynu o zawrotnej nazwie Regina Ordona albo Patera Norblina, albo nawet Temida Rywina czy Kniahini Hazardzina wdowa po kniaziu Hazardzie (Hazard umarł - niech żyje Budżet - Sekuła Seculorum Amen!) - mało używana zaledwie trzyletnia platerowana łopata sapersko-medyczna z nowym trzonkiem marszałkowskim do naprawy przedsprzedażnej, dobra do kopania w ciemno z fleka w pysk przechodnia na ulicy albo z metra w Eurobramkę na basenie takim, że Mucha nie siada i Niesio nie kąsa, nad tym napis sektorowy "THIS IS RUSSIA!", a nimfa słodka jak Nina Andrus z Cyranmiki tylko strzela zalotnie przelotnie do dzieci ze swej "gładkiej lufy" kulkami gejszy albo się pluska i wije na rurze i klepie się po udach obfitych bujnych (full wypas!), zupełnie jak prezydent na udanym egzaminie po dobrej odpowiedzi i po kolacji...
    A ty sobie na razie odpocznij obywatelu na Paradzie Pojednania z Rowerem (bo przecież się na Rower nie gniewasz - skądże by znowu?!) bez udziału fotoradarów trzecich o wysokim stopniu obywatelskiej czujności-świadomości-wiadomości w krzakach dobrego i złego i o bocznym numerze operacyjnym EO F17B17 albo i SB W1Y9DZ...
    A kwit parkingowy na Rower obywatel posiada?
    Proszę okazać, wraz ze stosownym dokumentem tożsamości i dowodem zakupu Roweru!
  • ~GG
    (2013-02-01 21:20)
    a Wajda na premierze to w jakim charakterze?
  • ~PUEBLO
    (2013-02-01 16:33)
    Patrzac na trailery z filmu doszedlem do wniosku, ze jest ordynarny, chamski i nirzwykle prostacki, nie wiem, z czego ci ludzie sie ciesza na premierze...
  • ~kolo
    (2013-02-01 17:22)
    No i co - tylko tyle bylo stac +dziennik+ po premierze?
    Zadnych komentarzy?
    Trzeba bedzie z wami jak z Rteczpospolita
    A szkoda
  • ~z drogi napadniety i okradziony
    (2013-02-01 21:08)
    Ukarac - bandziorow - z PARAGRAFU - 92- 1-- ODEBRAC POBORY I ZAMKNAC - W CIEMNICY I BATY NA DUPE- bo okradaja narod - banda- nierobow i obibokow / OBNIZYC PLACE - O 60 %// niech zobacza jak sie zyje za- mniej niz - 1000zl- i bez zasadnie - karac- porzadnych obywateli - TO BANDYCI - Janosik to byl gosc ?
  • ~rybex
    (2013-02-01 21:27)
    PATRZAC NA TRAILERY STWIEDZAM ZE FILM JEST SUPER, OBY TYLKO WSZYSTKIE FAJNE SCENY NIE BYLY Z TRAILERA A CALY FILM DUPA. LOOKNE W KINIE ITAK CZY SIAK.
  • ~moorhuhn
    (2013-02-01 21:34)
    Karmią nas taką przeżutą papką, odmózgawiaczami, serialami, itp., że ludzie chętnie zobaczą trochę ostrzejszego spojrzenia.
    Sami chamiejemy, niepotrzebne zabory, i rugi...
  • ~sledczy
    (2013-02-01 21:37)
    Czemu nie mozna dopierd...olic tej grubej swini w Maiami. Czyzby Bolo juz i tam byl pod ochrona. Gdzie jest komentaz pod " Walesa na Maiami"
  • ~jedno zdanie a kiler
    (2013-02-02 01:14)
    ...następny film o marginesie społecznym... po co? po co?
    dobrze, żeś pan to nagrał na taśmę, panie reżyserze, to wypełni nasze "deficyty".
    takiego filmu nam brakowało!