• ~Nord
    (2013-01-04 12:16)
    Tragedia!!!

    Jak juz szpanujecie po angielsku - ROBCIE TO Z GLOWA a nie z POmatolska doooopa!
  • ~Pocieszna
    (2013-01-04 21:32)
    Ojj warto pójść na ten film do kina! Właśnie wróciłam i jestem pod wielkim wrażeniem :) Magda Berus i Nikodem Rozbicki pięknie zadebiutowali na dużym ekranie, nie wątpie że będzie jeszcze o nich głośno!
  • ~Olaf
    (2013-01-06 16:58)
    Film nie sztampowy, te kadry filmu jak urywki z życia bohaterki - świetne. Plus gra Magdaleny - rewelacja. Jest naturalna. Brawo dla reżyserki że postawiła na młodych ludzi którzy jeszcze nie grali.
  • ~Mapetka
    (2013-01-06 16:32)
    A u mnie nikt nie wychodził :) Większość była nawet zadowolona :P Ale widzę że ten film wywołuje naprawdę skrajne emocje u ludzi.. Więc warto przekonać się na własne oczy! Ja daje wielki plus i polecam serdecznie :)
  • ~Darek L.
    (2013-01-06 12:18)
    Film totalne dno,wczoraj byłem ,ludzie wychodzili z kina przed końcem.
  • ~Klara
    (2013-01-06 00:13)
    Film który mocno daje po głowie.. Jest się później nad czym zastanawiać :) Sceny mocne i kontrowersyjne, młodzi aktorzy świetni! Do tego dobrze dobrana muzyka i niesamowite stylizacje dziewczyn :) Jestem na TAK! ;)
  • ~Żaneta
    (2013-01-05 22:02)
    Mocny film o szerokim przekazie i na pewno do szerokiej publiczność nie tylko dla młodzieży, film, o potrzebie akceptacji, miłości, zrozumienia i ogromnej samotności, z którą coraz więcej młodych ludzi w dzisiejszych czasach się boryka niestety.
  • ~Dediko
    (2013-01-04 21:56)
    I co się dziwić Galerjanki były już filmem, który niektórym otworzył oczy a Bejbi jest od nich o wiele lepszy i mocniejszy. 3mam kciuki za Kasię i już czekam na jej kolejną historię.
  • ~tylko pytam
    (2013-01-04 17:01)
    @pola - ty tez jestes 'artystka'???

    A jak sie ubierasz na taniec na rurze???
  • ~niunia
    (2013-01-04 13:50)
    Totalne niezrozumienie przez osoooobkę wyżej... Taka jest teraz moda wśród młodzieży ;)