• ~Sara
    (2012-12-31 14:16)
    do Matwieja Szuła "Szałuka" - na film "Historia Roja" też czekam, ale podobno reżyser nie podołal wyzwaniu i teraz musi zwracać pieniądze sponsorom.
  • ~herszt bandy
    (2012-12-31 13:27)
    No wlasnie ,chcesz ,,oskara"/?kręc filmy o zydach.Najlepjej o zydach przesladowanych przez ,,okrutnych" Polakow,dzieki ktorym ci zydzi wogole istnieją
    Efekt murowany...byznesholokaust ,,kfitnie" i ma się coraz lepiej
  • ~Goscioo
    (2012-12-31 13:46)
    Trzeba być kretynem żeby placić za oplucie siebie. To jest geszeft - za pieniądze polskich podatników wyprodukować film, w którym pluje się na tychże polskich podatników.
  • ~adam
    (2012-12-31 14:34)
    Zaden z tych filmow nie pasuje do Oskara!!! A piszecie bzdety robiac bledy kardynalne w oceni filmow!!! A polskimi filmami jest sytuacja podobna do polskiej piosenki gdzie zostalsmy skresleni z Eurowizji!!!
  • ~Matwiej Szuła ,,Szałuk"
    (2012-12-31 14:40)
    ~Sara~`Film niby jest ukończony ,ale ,,tzw cenzura" ( czyli weto byłych działaczy UB i rodziny) robią co tylko mogą by Film nie wszedł na ekrany.Wiem jedno że jest wiele tematów ukazujący bohaterstwo Żołnierzy Niezłomnych ,ale w Polsce polityka decyduje co można kręcić.~Sara~temat na Gogle i sprawa załatwiona.A tak na marginesie jest miasto Chmielnik który uhonorował dowódce oddziałów ,,Wybranieckich",ale ile jadu wylano na ,,Barabasza" ?
  • ~Gość
    (2012-12-31 13:29)
    ~Karamba2012-12-31 13:14
    A film mówiący o wydawaniu sowietom naszych przez żydów nie ma?

    I to niby ma tłumaczyć polskich zbrodniarzy? Setki niewinnych dzieci, kobiet i starców spalonych żywcem. Dziwny sposób usprawiedliwiania mordeców i bandytów... Załosne...
  • ~Karamba
    (2012-12-31 13:14)
    A film mówiący o wydawaniu sowietom naszych przez żydów nie ma?

    Przecież tak było.
    Bardzo dużo przez nich naszych zgineło!!
  • ~ja58.
    (2012-12-31 19:58)
    Dajcie spokój dzisiaj jest jeden film a jutro dwa inne.Można się kłócić ale po co,jak za pół roku wejdzie następny i znowu będą kontrowersje.
  • ~Kolargol
    (2012-12-31 19:56)
    @ Gość 13:29
    Nikt nie usprawiedliwia mordowania ludzi . Ale mówmy o pełnej historii,
    bo ostatnio koncentrujemy się tylko na tym , jak to Polacy prześcignęli
    Heinricha H. w rozwiązywaniu kwestii ostatecznej.
    Poza tym zbrodnie na Polakach były dokonywane do circa 1956 przez
    pewnych osobników noszących polskie mundury. Niektóre nazwiska brzmią
    trochę egzotycznie.
  • ~ajax
    (2013-01-01 12:54)
    Ciekawe czy w końcu ktoś zrobi film o tym jak to żydzi kolaborowali z ruskim okupantem, jak donosili na polaków.Jak żydzi z NKWD i UB mordowali polaków!!!