• ~gośc
    (2013-01-11 13:44)
    Ja też uwielbiam Keirę i jestem kobietą...swietnie gra, oglądam mnóstwo filmów z jej udziałem...jest zachwycająca i piękna
  • ~kobieta
    (2012-12-09 23:51)
    Jestem kobietą i bardzo lubię Keirę. Nie lubię za to Tuska, Komorowskiego, Dody, Waśniewskiej, Wiśniewskiego i Wojewódzkiego. Ciekawe jak to wypadnie w statystykach panie dziennikarzu.
  • ~kobieta
    (2013-10-12 09:48)
    Prześliczna twarz. Ma coś w sobie. Jest intrygująca. Według mnie jest jednak za chuda, choć i tu nie brak atutów - wzrost i długie nogi. Jednak i tak jest piękna. A przytyć zawsze zdąży.
  • ~zośka
    (2013-05-08 18:21)
    e tam bzdura. tylko zazdrosne idiotki jej nie lubią.

    fajna kobieta, dobra aktorka, a na to że jest ładniejsza od większości kobiet nie mamy wpływu i to nie powód żeby jej nie lubić ;P
  • ~Pam
    (2013-03-08 17:13)
    Ja tam lubię Keirę i jestem dziewczyną, widziałam ją w kilku filmach i każda jej rola mi się podoba. Wogóle jedyna aktorka która mnie irytuje to Katarzyna Glinka. Ten jej wredny wyraz twarzy ;/ A do Keiry nic nie mam ;>
  • ~Adler
    (2013-02-21 07:44)
    I co w tym dziwnego?
    Nie dość że ładna to jeszcze nie głupia. A takiego połączenia, to damska konkurencja nie jest w stanie znieść.
  • ~azor
    (2013-02-07 14:38)
    moze chodzić toless i NIKT nie zauwazy !!!
  • ~nikt
    (2013-01-14 18:02)
    Nie lubić Keiry za to że jset ładna? Ja przede wszystkim osądzam ją jako aktorkę. Dobrze gra i to dla mnie najważniejsze.
  • ~vh
    (2012-12-12 15:34)
    ogolnie to srednia jest... w kazdym razie nie w moim typie - a lubie kobiety o roznej urodzie - po prostu nie zachwyacam sie uroda (lub jej brakiem) wlasnie u Keiry Knightley, Kirsten Dunst czy Scarlet Johanson - na sile probuje sie robic z nich seksbomby gdy tymczasem jest to nieporozumienie...
  • ~facet
    (2012-12-10 13:29)
    Na widok takiej piękności każdego drapaka ściska zawiść i złość, nawet tego ze świecznika.