• ~RYŻY
    (2012-10-21 13:26)
    pewnie liczy na Oskara przy wsparciu pejsatych luj jeden
  • ~lola
    (2012-10-21 11:47)
    kolejny palant na antypolskiej fobi chce zrobić karierę.
  • ~Gal Anonim
    (2012-10-22 13:21)
    Ścierwa,fałszują historię i za Polskie pieniądze,wrogowie Polski,opluwają Polaków ... a żeby tak,choc jedna szmata,powiedziała Polakom - dziękujemy i przepraszamy...
  • ~gregory pek
    (2012-10-22 15:44)
    nie ogładam - to propagandowy antypolski syf
  • ~mareczek
    (2012-10-22 03:54)
    I znowu "polscy faszyści" oraz naziści z kosmosu.
    Pasikowski po trupach do kasy i nagrody w Jeruzalem.
  • ~ddfasf
    (2012-10-22 09:48)
    Polacy nie chodza na takie filmy łatwo więc bedzie sprawdzic kto jest kto!!!
  • ~wielbiciel Gregory Pecka
    (2012-11-09 14:43)
    Jeżeli , jak się tłumaczy sam twórca filmu, " Pokłosie " jest inspirowane oszczerczą książką niejakiego Grossa , to przesłanie tego obrazu jest oczywiste i nie ma się co tłumaczyć , panie Pasikowski. Wysyłać młodzież na coś takiego ? Tylko Wajdzie mógł powstać w głowie taki pomysł . .Oczywiście ,pójdę na film , żeby się upewnić co do intencji tego typu filmów o takiej "zakłamanej ' historii
  • ~Nt.
    (2012-11-20 12:08)
    STRASZNIE CZOSNEK TU ZAJEZDZA.
  • ~fe
    (2012-11-09 10:27)
    szkoda tylko, że większość komentarzy tutaj pisze ta sama osoba po różnymi nickami, pewnie pracownik promocji tego gniota
  • ~Marycha
    (2012-10-23 08:13)
    Film jest bardzo dobrym i na wskroś współczesnym thrillerem, nie ma tu ani jednej historycznej sceny, historia stanowi jedynie uniwersalne tło to pokazania ułomności natury ludzkiej. Nie ma w nim żadnej propagandy.
    Klasa reżysera (jego dorobek) oraz ludzie którzy pracowali przy powstawaniu filmu - obsada. A tematyka, jakże trudna - rozliczeń historyczno-moralnych, ludzkiej uczciwości względem własnego sumienia, odkupienia, win czy przebaczenia...długo by wymieniać, zawsze budzą kontrowersje. Ale film trzeba najpierw obejrzeć, by się o nim wypowiadać, tym bardziej negatywnie. Ja już oglądałam i jestem pod ogromnym wrażaniem.