• ~czaknoris
    (2012-09-01 08:20)
    A ja byłem w kinie sporo ludzi było a film fajny na pewno nie dramat tylko komedia !!
  • ~lavazza
    (2012-09-15 08:23)
    Podobał mi się ten film. Trzyma poziom. Ciekawy scenariusz i dobrzy aktorzy. Dawno nie widziałem takiej polskiej komedii.
  • ~fajowyfilm
    (2012-09-14 10:53)
    film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji.
  • ~PawełSzelest
    (2012-09-14 10:48)
    Od pokazu film zbiera same pozytywne recenzje dziennikarzy. Ci co obserwują filmowe recenzje - wiedza o co chodzi. Z taką obsadą nie ma się co dziwić- Dereszowska i Dzięciel to dobrzy aktorzy.
  • ~wik
    (2012-09-14 10:46)
    Fajna komedia w stylu retro :)

    Miałam przyjemnośc byc wczoraj na premierze "Komisarza Blonda". Film jest bez
    przekleństw :) Nawet jednego najmniejszego :) To jest ewenement w polskim kinie. Czuje
    się przyjemnie zaskoczona :)

    Dodatkowo to na prawde całkiem nieźle zrobiony film. Paweł Czarzasty dal absolunie radę.
    Widac, ze wszyscy sie dobrze bawili przy kręceniu tego filmu. Jak ktos lubi polskie kino w
    stylu trochę "retro" - serdecznie polecam. Film do obejrzenia cała rodziną :)
  • ~martyna
    (2012-09-14 10:46)
    Trzeba kibicować polskim produkcjom:) Czytałam, że w filmie nie ma ani jednego przekleństwa. A komedie ostatnimi laty jednak miały problem tego, że są chamskie. Dzisiaj idziemy do kina to się przekonam na własne oczy ale jestem raczej dobrej myśli.
  • ~maciekN
    (2012-09-14 10:45)
    Nie wierzcie hejterom - film jest super :)
  • ~swiadomy
    (2012-09-14 10:44)
    Popieram polskie kino i chiałbym zeby nasze filmy nie umarly. Inaczej bedziemy skazani na badziew z USA i tasiemcowe seriale, które odmóżdżają naród w równym stopniu jak woda i narkotyki.
  • ~kasia K
    (2012-09-14 10:43)
    Ludzie lubia rzucac blotem :) a film jest super :)
  • ~mietek
    (2012-09-14 10:42)
    Mnie tam sieciowi hejterzy i osoby działające na rzecz konkurencji w ogóle nie obchodzą. Filmwe wystawil filmowi swietna recenzję. Nia wlaśnie kierowałem się w wyborze filmu na weekned i sie nie zawiodłem :)